Armino Choko atminimui – tinklinio varžybos

tinklinio varzyboŠeštadienį Valiulių tvenkinio pakrantėje įkurtoje tinklinio aikštelėje jau antrus metus iš eilės vyko 3x3 tinklinio varžybos, skirtos šakiečio Armino Choko atminimui. Jo tėvas Kęstutis Chokas sako, kad šios varžybos jau tapo gražia tradicija.
 
Nuotr. Varžybas su dronu filmavo iš oro, todėl netrukus varžyboms reklamuoti bus sukurtas specialus klipas.
 
2014 m. pavasarį skaudžioje avarijoje žuvusio Armino atminimas pagerbiamas tėvų inicijuojamose 3x3 tinklinio varžybose. Šiemet Amžinybėn iškeliavusio Armino draugai bei tinklinio mėgėjai antrąkart dalyvauja puikiai suorganizuotose rungtynėse.

Ant rugpjūčio saulės įkaitinto smėlio varžėsi 12 komandų, sudarytų iš 3–4 žaidėjų. Garbingą pirmąją vietą iškovojo Rimvydas Matijošaitis, Regimantas Kičas, Dainius Vilkauskas, Mindaugas Kurčenkovas. Antri liko Laimis Linertas, Paulius Endriukaitis, Ugnė Batulevičiūtė, Laurynas Puidokas. Trečiąją vietą laimėjo Egidijus Stulginskas, Evaldas Žimaila, Vilius Vasiliauskas, Dominyka Stulginskytė.

Laimėtojai apdovanoti Armino atminimo taurėmis, medaliais, diplomais. Pagerbtas ir jauniausias varžybų dalyvis – šakietis Elvinas Chokas. Naudingiausiu žaidėju pripažintas Laimis Linertas.

Arminas nuo mažumės žaidė tinklinį ir jo tėvas Kęstutis mano, kad šis žaidimas – puikus jaunimo užimtumo būdas. K. Chokas dėkoja Šakių rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriui, VšĮ „Motorsport Lt“ už paramą organizuojant varžybas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.