Lukšiuose nušurmuliavo sporto diena

Rugpjūčio 22 d. į Lukšių sporto klubo ir bendruomenės centro organizuotą renginį „Sporto diena Lukšiuose 2015“ gausiai rinkosi sportiškai nusiteikęs jaunimas. Vyko tinklinio 2x2 ir krepšinio 3x3 varžybos.
 
Į tradicinę Lukšių sporto dieną šiemet susirinko gražus būrys jaunuolių. Žaisti krepšinį norą pareiškė 20 komandų, o tinklinį – 9. Miestelio centre iš visų tinklinį žaidusių komandų pirmąją vietą iškovojo ,,Lukšiai“, kuriai atstovavo Laimis Linertas ir Karolis Vilimaitis. Antri liko komandos „Šakiai“ žaidėjai Mindaugas Vilkaitis ir Paulius Endriukaitis. Trečią vietą laimėjo komandos „Gabija“ atstovai Gabija Batulevičiūtė, Kęstutis Chokas.

Krepšinio 3x3 varžybos buvo suskirstytos į tris pogrupius. Iki 15 m. amžiaus pogrupyje geriausiai pasirodė komanda ,,Wronghole“: Edvinas Milkeris, Gytis Vizgirda, Jokūbas Dovydaitis, Justas Kupstaitis. 16–18 m. amžiaus grupėje pirmąją vietą laimėjo komanda „Trigada“: Gytis Sutkus, Karolis Striūpaitis, Lukas Damušis, Almantas Liepuonis. Vyriausiųjų – nuo 19 m. amžiaus grupėje pirmąją vietą laimėjo komandos „Lukšiai“ žaidėjai: Egidijus Pavalkis, Giedrius Būda, Tautvydas Žioba, Tomas Ananka.

Lukšių bendruomenė įgyvendina projektą „Eismo saugumas bendruomenėse 2015”, todėl renginyje buvo kalbama ir apie saugų eismą. Po varžybų Lukšių moterų klubas ,,Fedora“ visus šventės dalyvius vaišino ant laužo virta sriuba.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.