„Zanavykas“ kviečiamas į realybės šou

zanavykas spaudosPirmadienį Vilniuje surengtoje spaudos konferencijoje pristatytas naujas krepšinio realybės šou.
 
Nuotr. Pirmadienį Vilniuje buvo pristatytas unikalus krepšinio realybės šou.
 
Analogų neturintis TV3 televizijos projektas „Lietuvos krepšinio fanų komanda“ jau netrukus žengs pirmuosius žingsnius. Daugelis nekantriai laukia, kaip atrodys ši išskirtinė komanda, tačiau jau dabar yra aišku – Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) besikausiantis Šakių klubas sezonui ruošiasi labai rimtai bei ambicingus tikslus įgyvendinti sieks su tikra profesionalų kompanija. Joje darbuosis ir Lietuvos vyrų rinktinės trenerių štabo narys Darius Maskoliūnas. Komandos konsultanto pareigas užimsiantis specialistas teigė, jog išgirdęs projekto sumanytojo Rolando Skaisgirio idėją ilgai nedvejojo ir nekantraudamas sutiko tapti unikalios komandos dalimi.

Puikiai žinomas strategas D. Maskoliūnas dalyvaus komandos komplektavimo procese, padės vyr. treneriui Nerijui Zabarauskui priimti sprendimus bei tarp norinčių žaisti komandoje ieškos neatrastų talentų. Pasak D. Maskoliūno, pagrindinis šio projekto tikslas ir yra rasti dar neapšlifuotus deimantus, kurie turėtų progą atsiskleisti bei palypėtų sportinės karjeros laiptais aukštyn.

D. Maskoliūnas akcentavo – įdomiausia jam bus stebėti, kaip būrys krepšinio sirgalių sugebės ne žodžiais, o darbais prisidėti prie komandos veiklos. Krepšinį puikiai išmanantis treneris šyptelėjo sakydamas, jog pagaliau sirgaliai galės savo kailiu pajausti, ką iš tiesų reiškia suktis krepšinio virtuvėje.

„Man bus labai smalsu pamatyti, kaip visi vadinamieji Lietuvos krepšinio ekspertai sureaguos į šį projektą, kaip jame dalyvaus, kaip priims sprendimus. Čia jie turės progą ne tik atsisėdę prie kompiuterio parašyti, jog tas – vienoks, o kitas – kitoks, tačiau patys rinks žaidėjus, dėlios sudėtis ir žiūrės, kaip viskas vyks“, – kalbėjo D. Maskoliūnas.

 Nors projektas „Lietuvos krepšinio fanų komanda“ – dar tik šviežiai pristatytas visuomenei, D. Maskoliūnas tiki, kad jis bus išties sėkmingas: „Labai linkiu, jog projektas sulauktų didelio pasisekimo ir gyvuotų ne vienerius metus.“

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.