Futbolo turnyre – sportinis azartas ir draugiška atmosfera

futbolas zalgirisGelgaudiškio mokyklos sporto aikštyne rugpjūčio 30-ąją vykęs vienos dienos futbolo turnyras 7x7 Seimo nario Mindaugo Basčio taurei laimėti buvo tikra šventė šios sporto šakos aistruoliams. Turnyre dalyvavo ne tik septynios mėgėjų futbolo komandos, bet ir Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai.
 
Nuotr. Gelgaudiškyje surengtame vienos dienos futbolo turnyre dalyvavo ir Vilniaus „Žalgiris“.
 
Kaip pastebėjo šio sporto renginio Gelgaudiškyje iniciatorius ir globėjas M. Bastys, futbolas yra itin patraukli laisvalaikio praleidimo forma. „Šiemet Šakiuose buvo įkurta mėgėjų futbolo lyga, surengtas futbolo turnyras bei nuspręsta Gelgaudiškyje suorganizuoti baigiamąjį turnyrą M. Basčio taurei laimėti. Visi aktyviausi rajono klubai tam pritarė. Nusprendžiau pakalbinti Vilniaus „Žalgirio“ klubo direktorę Vilmą Venslovaitienę ir pakviesti vienos dienos turnyre dalyvauti žalgiriečius. Džiugu, kad jie maloniai sutiko atvykti į Gelgaudiškį,“ – apie renginio organizavimo užkulisius pasakojo M. Bastys.
 
Puiki galimybė išbandyti savo jėgas

Turnyro metu netrūko nei sportinio azarto, nei sirgalių aistrų. Tuo pačiu metu dviejuose futbolo aikštynuose vykusiose varžybose, kurių tvarkaraštis buvo sudarytas burtų keliu, kas dešimt minučių viena komanda keitė kitą – gausėjo įvarčių, kaito turnyro atmosfera. Draugiškame turnyre susirungė Vilniaus „Žalgiris”,  FK „Lekėčiai”, FK „Gelgaudiškis“, GFK „Jaunimo imperija”, GFK „Gelžbetonis –legendos“, SK „Audra”, „Vilkija“ (Kauno r.), Šakių futbolo komanda „Sparta“. Varžyboms teisėjavo nacionalinės kategorijos teisėjas kaunietis Saulius Karka ir jo kolega, antros kategorijos teisėjas Edgaras Bučinskas.
 
Pagrindinė taurė atiteko žalgiriečiams

Pasibaigus futbolo turnyrui ir susumavus rezultatus, paaiškėjo turnyro nugalėtojai ir geriausi žaidėjai. Pirmoji turnyro 7x7 vieta atiteko žalgiriečiams, garbinga antroji vieta – FK „Gelgaudiškis“ komandai, o tretieji liko Šakių „Sparta“ žaidėjai. Rezultatyviausiu žaidėju pripažintas FK „Gelgaudiškis“ žaidėjas Paulius Rokas, o geriausiu turnyro gynėju – Egidijus Digrys, atstovavęs Šakių futbolo komandai „Sparta“. Geriausiu vartininku pripažintas klubo „Gelgaudiškis“ narys Arvydas Rimas. Apdovanojimo ceremonijos metu M. Bastys už gražią sporto šventę, suvienijusią futbolo  mėgėjus ir profesionalus, dėkojo turnyro šeimininkams ir pagrindiniam šio renginio organizatoriui – Atviros Šakių rajono mini futbolo lygos vadovui Linui Germanui bei visai Gelgaudiškio bendruomenei.
 
 „Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.