Girėniškiai sportiškai palydėjo vasarą

saskes girenaiRugsėjo 12 dieną Girėnuose vyko sporto šventė, skirta vasarai palydėti.
 
Nuotr. Prie šaškių lentų varžėsi aštuoni dalyviai.
 
Girėnų kaimo bendruomenė aktyviai rinkosi į sporto šventę, skirtą vasarai palydėti. Krepšinio 3x3 rungtyje pirmąją vietą iškovojo komanda „Vėjas“, antri liko kriūkiečiai, treti – šakiečiai, o girėniškiai užėmė ketvirtąją vietą. Krepšinio žaidime 5x5 jėgas išbandę Girėnų veteranai nusileido jaunimui. Baudų mėtymo konkurse geriausiai pasirodė Tautvydas Juška. Antras šioje rungtyje liko Povilas Kuodys, trečias – Lukas Sėdaitis. Aštuoni dalyviai sėdo prie šaškių lentų. Pergalę iškovojo Arūnas Danielius, antras liko Antanas Bastys, trečias – Rimantas Valiukas.

Vis nugalėtojai apdovanoti taurėmis ir medaliais,  kuriuos įteikė Girėnų bendruomenės centro pirmininkas Zigmas Povilaitis ir Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ generalinis sekretorius Vytas Nėnius.

Girėniškius pasveikinti į sporto šventę atvyko rajono meras Juozas Bertašius, jo padėjėjas Rimantas Valiukas, Šakių seniūnas Darius Jasevičius Šventę materialiai rėmė ūkininkai Ramūnas Kaunas, Vidmas Martinaitis, Raimundas Mureika. Šventėje gerą nuotaiką palaikė muzikantas Antanas Sperauskas. Meras girėniškius ir šventės svečius vaišino šiupinine.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.