Dėl seniūno taurės varžėsi visureigių fanai

visureigiu fanaiRugsėjo 26 d. rytą Šakių rajono jaunimo kūrybos ir sporto centro aikštėje būriavosi penkių rajonų visureigių ekipažai. Bene visą dieną trukusiose varžybose visureigių entuziastai varžėsi dėl Šakių seniūno Daliaus Jasevičiaus įsteigtos taurės.
 
Nuotr. Ankstų šeštadienio rytą Šakių rajono jaunimo kūrybos ir sporto centro aikštėje rinkosi visureigių fanai iš Šakių, Pasvalio, Utenos, Kauno, Vilkaviškio.  
 
Ketvirtą kartą Arūno Švelnio vadovaujamas automobilių sporto klubas „4x4 Šakiai“ rajone organizavo 4x4 visureigių automobilių turizmo varžybas Šakių seniūnijos taurei laimėti. Šeštadienio rytą iš penkių savivaldybių (Šakių, Vilkaviškio, Utenos, Pasvalio, Kauno) atvykę visureigių fanai būriavosi Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro aikštėje. Čia buvo duotas varžybų startas 22 ekipažams.

Vadinamoje turizmo klasėje varžęsi visureigių ekipažai turėjo įveikti 130 km trasą, kurioje renkant taškus teko pravažiuoti turistų lankytinas vietas bei lauko, miško kelelius. Šakių seniūno taurę „4x4 visureigių automobilių turizmo varžybų Šakių seniūnijos taurė 2015 ruduo“ iškovojo Vytautas Užtapas. Garbingą antrąją vietą laimėjo šakietis Rolandas Kučiauskas, trečiąją – Antanas Stepulaitis.

Dėl įvairovės visureigių fanams buvo pasiūlyta dalyvauti papildomoje rungtyje SRS-1 klasėje. Varžovai, pro visureigio langą iškišę rankoje laikomą šaukštą su kamuoliuku, turėjo kaip galima greičiau įveikti slalomo trasą ir nuvažiuoti dar 40 km. Šios rungties nugalėtoju tapo pasvalietis Tomas Gužauskas. Antroji vieta atiteko taip pat pasvaliečiui Vytautui Užtapui, o trečioji – šakiečiui Giedriui Orintui.

SRS-2 klasės rungtyje visureigiai važiavo 120 m Šešupe nusidriekusia greitumine trasa ir, rinkdami taškus, dar 45 km iki finišo. Greičiausias – pasvaliečio Tomo Gužausko vairuojamas visureigis. Antras šioje rungtyje liko šakietis Tadas Povilaitis, trečias – Almantas Dievokaitis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.