Jaunieji sportininkai puikiai pasirodė Palangoje

Palangoje vykusiose Lietuvos mokinių jaunimo ir jaunučių lengvosios atletikos metimų ir kroso pirmenybėse šauniai pasirodė Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro lengvaatlečiai.
 
Pirmenybių ieties metimo rungtyje nepralenkiamas buvo lukšietis Modestas Masteika (treneris Vytautas Strokas). Jis ietį nusviedė 61 m 45 cm ir pagerino šios rungties rajono rekordą. Antrąją vietą ieties metimo rungtyje iškovojo Aurimas Songaila (treneris Edvardas Grigošaitis).

Tarp merginų ietiesmetimo ir rutulio stūmimo rungtyse geriausiai pasirodė Ieva Bacevičiūtė (trenerė Vitalija Gudzinevičienė), kuri užėmė trečiąsias vietas.

Jaunučių grupėje 500 m kroso bėgimo varžybose nugalėtoja tapo Akvilė Andriukaitytė. Mergaičių grupėje antrąją vietą iškovojo Goda Beniušytė. Vieno km bėgimo distancijoje ketvirtąją vietą užėmė Augustas Rūškys. Jaunuosius bėgikus treniruoja Algis Ulinskas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.