Jaunieji sportininkai puikiai pasirodė Palangoje

Palangoje vykusiose Lietuvos mokinių jaunimo ir jaunučių lengvosios atletikos metimų ir kroso pirmenybėse šauniai pasirodė Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro lengvaatlečiai.
 
Pirmenybių ieties metimo rungtyje nepralenkiamas buvo lukšietis Modestas Masteika (treneris Vytautas Strokas). Jis ietį nusviedė 61 m 45 cm ir pagerino šios rungties rajono rekordą. Antrąją vietą ieties metimo rungtyje iškovojo Aurimas Songaila (treneris Edvardas Grigošaitis).

Tarp merginų ietiesmetimo ir rutulio stūmimo rungtyse geriausiai pasirodė Ieva Bacevičiūtė (trenerė Vitalija Gudzinevičienė), kuri užėmė trečiąsias vietas.

Jaunučių grupėje 500 m kroso bėgimo varžybose nugalėtoja tapo Akvilė Andriukaitytė. Mergaičių grupėje antrąją vietą iškovojo Goda Beniušytė. Vieno km bėgimo distancijoje ketvirtąją vietą užėmė Augustas Rūškys. Jaunuosius bėgikus treniruoja Algis Ulinskas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.