Šakius garsinantis „Vytis“ vejasi fortūną

vytisSpalio 1 d. startavo 11-asis Nacionalinės krepšinio lygos (toliau NKL) sezonas. Šakių kraštui atstovauja iš pagrindų atsinaujinusi ir pavadinimą iš „Zanavyko“ į „Vytį“ pakeitusi krepšinio komanda. Kol kas dvi nesėkmes patyrusi ekipa rankų nenuleidžia ir ruošiasi kitoms varžyboms.
 
Nuotr. Nuo spalio 6 d. sirgaliai rinko „Vyčio“ komandos startinį penketuką šio vakaro  rungtynėms su čempionais Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ krepšininkais.
 
Krepšinio komandos, pavadinimu „Zanavykas“, nebeliko. Vasarą buvę „Zanavyko“ žaidėjai buvo pakviesti į kraštiečio prodiuserio Rolando Skaisgirio sumanytą analogų Lietuvoje neturintį televizijos projektą „Lietuvos krepšinio fanų komanda“. Lietuvoje krepšinis laikomas antrąja religija, todėl projekto sumanytojai nutarė naujosios Šakiams atstovaujančios krepšininkų komandos sudėtį ir likimą atiduoti į krepšinio fanų rankas. Būtent jie nutarė, kokia bus komandos sudėtis, jos herbas, marškinėlių spalva. Naująjį projektą palaikantys krepšinio fanai turėjo teisę išrinkti komandos pavadinimą iš šių variantų: „Gintaras“, „Perkūnas“, „Fanai“, „Vytis“. Pastarasis sulaukė daugiausiai teigiamų atsiliepimų, todėl komandai suteiktas šis pavadinimas.

„Istoriškai pažiūrėjus, 1943 m. Šakiuose buvo „Šakių vytis“. Tai ne visai iš niekur pavadinimas“, – komentavo komandos vadovas Vytautas Strokas, įsitikinęs, jog dėl šio projekto auga Šakių populiarumas. NKL pirmenybėse naujos sudėties komanda „Vytis“ žaidžia naudodamasi klubo „Zanavykas“ licencija.

Spalio 1 d. Palangoje po pratęsimo rezultatu 78:80 „Vytis“ turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą. Po dviejų dienų namuose 30 taškų skirtumu (62:92) pralaimėjo Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“.

„Klaidų padaryta. Dvi savaites vėlavo komandos komplektavimas. Buvo ir startinis jaudulys“, – kalbėjo komandos vadovas Vytautas Strokas.

Projektas „Lietuvos krepšinio fanų komanda“ organizatorių prognozuoto didelio žiūrovų susidomėjimo kol kas nesulaukė.

„Negalime sakyti: eikite, žmonės, ir žiūrėkite. Dabar labai didelė visko pasiūla. Jeigu būtų prieš 20 metų , kuomet išvis nieko nebuvo, viskas būtų kitaip“, – sako V. Strokas.

Šakiuose vyksiančias varžybas komanda „Vytis“ žais penktadienio vakarais 18 val., išvykose dažniausiai kovos šeštadieniais 16 val., visas varžybas transliuos internetinis portalas tv3.lt. Komandos vadovas žada, kad atrakcijų bus: žiūrovus linksmins šokėjos, į varžybas bus pakviesta aktorių. Spalio 9 d. 18 val. visi krepšinio gerbėjai kviečiami į Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centrą stebėti kovą tarp Šakių „Vyčio“ ir Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“.  

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.