Dvyniai Lietuvai parvežė medalius

paliskiaiProfesionalūs rankų lenkikai Romas ir Sigitas Pališkiai namo grįžo su medaliais. Juos dvyniai iškovojo Malaizijoje vykusiame pasaulio rankų lenkimo čempionate.
 
Nuotr. Dvyniai Romas (kairėje) ir Sigitas Pališkiai iš pasaulio rankų lenkimo čempionato Lietuvai parvežė medalius.
 
Rugsėjo 27–spalio 3 d. trys broliai – Aidas, dvyniai Romas ir Sigitas Pališkiai – dalyvavo Malaizijoje vykusiame 37-tame pasaulio rankų lenkimo čempionate, kuriame rankų jėgą pasitikrino apie 800 sportininkų iš 40 pasaulio komandų. 20 metų rankų lenkimo sporte besisukantys dvyniai šiame čempionate pasirodė puikiai.  

Sidabro medalį Lietuvai iškovojo Amerikoje gyvanantis S. Pališkis. Jis dešine ranka iškovojo antrąją vietą (svorio kategorijoje iki 90 kg). Kaire ranka užėmė šeštą vietą.

Svorio kategorijoje iki 90 kg R. Pališkis kaire ranka nusileido tik dviem už jį stipresniems varžovams ir užėmė trečią vietą. Dešine ranka jis iškovojo ketvirtąją vietą.

Kiek prasčiau varžybos klostėsi A. Pališkiui, kuris 100 kg svorio kategorijoje kaire ranka iškovojo septintą vietą.

„Broliui nepasisekė. Blogi burtai papuolė. Pirma kova jis nukirto Europos čempioną. Taip jau susiklostė, kad silpnesnis tapo nugalėtoju“, – nesėkmę patyrusį brolį gynė dvyniai.

Privačių rėmėjų dėka į Malaiziją nuvykę sportininkai kuria ambicingus ateities planus. Kitų metų pavasarį jie planuoja dalyvauti Romunijoje vyksiančiame Europos rankų lenkimo čempionate. Rudenį – pasaulio čempionatas vyks Bulgarijoje.

„Tris kartus ten buvau ir tris kartus iškovojau medalius. Man ten labai sekasi“, – pasidžiaugė R. Pališkis.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.