Įsteigta Šakių krepšinio lyga

Naujoji rajono krepšinio komandų asociacija – Šakių krepšinio lyga (ŠKL) turi naują valdybą. Krepšinio komandos suskirstytos į pogrupius.
 
Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja moksleivių sportui Rima Mozūraitienė, dar būdama savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus specialistė, gegužės mėnesį krepšinio komandų vadovams siūlė įsteigti Šakių rajono krepšinio asociaciją.

Specialistės pasiūlymas buvo išgirstas. Rugsėjo 25 d. įkurta asociacija „Šakių krepšinio lyga“, kurios prezidentui šrinktas Žilvinas Sniečkus (internetinio tinklalapio „Splitas“ kuratorius). Asociacijos valdybos nariais paskirti Ž. Sniečkus, Eduardas Mačiulis, Paulius Puskunigis, Saulius Naumavičius, Rima Mozūraitienė.

Spalio 7 d. visuotiniame asociacijos narių susirinkime buvo išrinkta visuotinių susirinkimų sekretorė R. Mozūraitienė, aptartas nario mokesčio dydis ir mokėjimo tvarka, patvirtinti Šakių krepšinio lygos 2015–2016 m. čempionato nuostatai.

Naujoji asociacijos valdyba ištraukė Šakių krepšinio lygos 2015–2016 m. čempionato užregistruotų komandų burtus. Burtai lėmė, kad A pogrupyje žais šios komandos: „Splitas“, „Laisvė“, „Tauras“, „Vožtuvai“, „Skydas“, „Skveras“, „JKSC-Varpas“, „Kriūkai“.

Į B pogrupį pateko šios komandos: „Trigada“, „Nova“, „Sparta“, „Valjona“, „Gotlybiškiai“, „Kubiliai“, „Spurtas“, „Gelgaudiškis“.

Kad čempionatas vyktų kuo objektyviau, numatyta teisėjų kaita. Varžybose teisėjaus šeši rajono krepšinio teisėjai ir keli kviestiniai iš kitų rajonų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.