Varžėsi dėl sporto klubo „AUDRA“ taurės

fudbolas audraSpalio 11 d. Šakių sporto klubo „Audra“ sporto aikštyne vyko futbolo turnyras 5x5 sporto klubo „AUDRA“ taurei laimėti.
 
Nuotr. Turnyro nugalėtoja tapo „Audros“ 3 komanda, finale nugalėjusi „Spartą“.
 
Turnyre dalyvavo 8 komandos, o nugalėtojais tapo „Audros“ 3 komanda,  finale nugalėjusi  futbolo  komandą  „Sparta“.  Trečiąją vietą iškovojo „Audros“ 1 komanda, kuri  mažajame finale nugalėjo  futbolo komandą  „Dar sugalvosim“.

Turnyro nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais.

Vakare kavinėje „Kiba“ vyko FK „Audra“ padėkos vakaras, kuriame sporto klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas visiems 2015 metų sezone žaidusiems žaidėjams įteikė prisiminimo dovanas ir padėkas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.