„Vytis“ iškovojo dvi pergales

Savaitgalis Šakių „Vyčiui“ buvo sėkmingas – komanda Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo dvi pergales: namuose įveikė Panevėžio komandą „Lietkabelis-2″, kitą dieną nurungė „Šilutę“.
 
Penktadienį Šakiuose „Vyčio“ krepšininkai sužaidė dar vienas reguliariojo sezono rungtynes. Nerijaus Zabarausko auklėtiniai namuose rezultatu 90:69  sutriuškino Panevėžio „Lietkabelis-2″ ekipą. Dviženklį (48:36) pranašumą Šakių komanda turėjo jau antrame kėlinyje. Trečiajame kėlinyje „Vyčio” krepšininkai ir toliau rungtyniavo užtikrintai tiek puolime, tiek gynyboje. Ketvirtasis kėlinys šiose rungtynėse buvo tik formalumas. „Vyčio“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Dominykas Domarkas, pelnęs savo komandai 20 taškų.

Šeštadienį „Vyčio“ krepšininkai per plauką įveikė „Šilutės” komandą.Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo galingu spurtu ir pradėjo alsuoti savo varžovams į nugarą rezultatu 68:69. Iki rungtynių pabaigos likus  dviem minutėms Deividas Kumelis pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir išlygino rungtynių rezultatą (71:71). „Vyčio“ komandą į priekį išvedė Marijaus Užupio pataikytas  vienas baudos metimas. Prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei „Vyčio“ įžaidėjas D. Domarkas pataikė sudėtingą dvitaškį, tačiau teisėjai jo neįskaitė, nes buvo pasibaigęs atakai skirtas laikas. Lemiamos atakos metu „Šilutės“ puolėjo Tomo Lekūno dvitaškis skriejo pro šalį, o  „Vyčio” komanda šventė dramatišką pergalę rezultatu  71:72. Rezultatyviausiai žaidė Dovydas Redikas, „Vyčio“ komandai pelnęs 20 taškų.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.