Šakiuose vyko Lietuvos Grappling imtynių čempionatas

grapplingLapkričio 8 dieną, Šakiuose vyko Lietuvos atviras grappling imtynių čempionatas, į kurį suvažiavo patys stipriausi sportininkai iš visos Lietuvos. Varžybas atidarė Lietuvos Grappling federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas, kuris pasidžiaugė sportininkų gausumu ir įteikė sertifikatus į grappling federaciją įstojusiems klubams.

Nuotr. Šakiečiai prizininkai su treneriais Kęstučiu ir Vytautu Smirnovais.

Pasveikinti ir palinkėti sportininkams gražių pergalių atvyko ir Šakių rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius. Šį čempionatą Lietuvos grappling federacija organizavo kartu su Šakių JKSC, Šakių rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriumi bei Šakių sporto klubu “Audra”. Varžybose dalyvavo apie 200 dalyvių. Čempionato metu galėjome išvysti pačius stipriausius Lietuvos kovotojus, kurių stipriausi dalyvaus 2016 metų gegužės mėnesį vyksiančiame Baltijos šalių čempionate bei rugsėjo mėnesį vyksiančiose Grappling Europos taurės varžybose. Čempionato metu buvo filmuojama, todėl finalines kovas ir kitų kovų gražiausias akimirkas galėsime išvysti per SPORT1 TV, laidoje „Čempionai LT“.
 
Čempionate dalyvavo ir pergalių siekė 30 Šakių sporto klubų „Audra“ ir „Ošimas“ sportininkų. Šakiečiai sportininkai šiame čempionate iškovojo 5 pirmąsias vietas, 6 antrąsias ir 5 trečiąsias vietas. Čempionais tapo Gytis Povilaitis, Donatas Klimovas, Marius Juočiūnas, Aronas Klimašauskas iš sporto klubo „Audra“ ir Vygandas Kaušius iš sporto klubo „Ošimas“. Antrąsias vietas iškovojo Gytis Petkevičius, Mantas Stanaitis, Karolis Mikolaitis ir Modestas Merkevičius  iš „Audros“ klubo bei  Karolis Mulvinskas ir  Dovydas Sederevičius  iš klubo „Ošimas“. Trečiąsias vietas iškovojo Paulius Venys, Darius Valaitis, Linas Sniečkus iš „Audros“ klubo  ir  Ervinas Mačiulaitis  bei Lukas Sutkaitis atstovavę klubą „Ošimas“.

Klubo „Audra“ sportininkus varžyboms paruošė treneris Kęstutis Smirnovas, klubo „Ošimas“ sportininkus paruošė treneris Vytautas Smirnovas.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais. Dalyvauti absoliučioje svorio kategorijoje ir laimėti grappling imtynių čempiono taurę panoro net devyni sportininkai. Sėkmė šiais metais lydėjo imtynininką Viktor Tomaševič iš Vilniaus kovos menų centro „Smauglys“.

LGF prezidentas už pagalbą ir paramą organizuojant turnyrą, dėkoja  VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stočiai ir Jono Palukaičio įmonei „Moba“.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.