Varžėsi slalomo varžybose „Šakių ruduo 2015“

slalomasBliuviškių kaimo aerodrome įvyko jau trečius metus iš eilės „Šakių ASK“ organizuojamos automobilių slalomo varžybos „Šakių ruduo 2015“. Kaip ir kiekvienais metais, iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių atvykę dalyviai savo jėgas galėjo išmėginti net šešiose klasėse.

Nuotr. Bliuviškių aerodrome slalomo dalyviai jėgas išmėgino net šešiose klasėse.

Daugiausia dalyvių lenktyniavo FWD (automobiliai priekiniais varomais ratais) bei laisvojoje klasėje. Kiekvienoje iš šių klasių varžėsi net 14 dalyvių.

FWD klasėje pirmą vietą iškovojo Ignas Domeika, antras liko Vidas Valuckas, o trečias – Mindaugas Simkevičius. Laisvojoje klasėje pirmą vietą taip pat laimėjo Ignas Domeika, antrą – Vilmantas Stanaitis, o trečią – Kęstutis Jankauskas.
 
RWD (automobiliai galiniais varomais ratais) klasėje varžėsi 11 dalyvių. Pirmą vietą iškovo Kęstutis Jankauskas, antrą – Modestas Valtys, o trečią – Paulius Reisas.

Keturiais ratais varomų automobilių klasėje pirmą vietą užėmė Ignas Domeika, antrą – Vidas Valuckas, o trečią – Ligitas Kordušas.

Renginio organizatoriai džiaugėsi, jog automobilių slalomo varžybose lenktyniavo taip pat ir merginos. Damų klasėje prie starto linijos rikiavosi keturios moterys.

Pirmą vietą laimėjo jau nebe pirmus metus „Šakių ASK“ organizuojamuose slalomuose dalyvaujanti Gabrielė Aleksynaitė. Antrą vietą iškovojo Vytautė Žemaitaitytė, trečioji finišavo Kotryna Kniezaitė.

Paskutinėje – „VAZ-klasika“ automobilių klasėje rungėsi net šeši senosios technikos mylėtojai. Pirmą vietą pelnė Ernestas Grabauskas, antrą – Tomas Beganskas, trečias buvo Saulius Šuopys.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.