Savaitgalį „Vytis“ iškovojo dar vieną pergalę

Savaitgalį nacionalinėje krepšinio lygoje dvejas varžybas žaidęs „Vytis“ į komandos sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę bei patyrė pralaimėjimą.

Šakių „Vytis“ namuose žaidė su Raseinių komandos „Rasai“ krepšininkais. Pirmoje žaidimo dalyje komandos žaidė apylygiai, po didžiosios pertraukos „Vyčio“ krepšininkai įsiveržė į priekį ir laimėjo rungtynes rezultatu 88:67. Mūsiškių komandoje rezultatyviausiai žaidė Dovydas Redikas, komandai pelnęs 28 taškus.

Antrose savaitgalio varžybose nuo pirmų žaidimo minučių Jonavos komanda „Petrochemos-Dexteros“ kontroliavo žaidimo eigą ir šakiečiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 100:87. „Vyčio“ komandoje vėl rezultatyviausiai žaidė D. Redikas, pelnęs 26 taškus.

Turnyrinėje lentelėje tarp 14 komandų Šakių „Vytis“ (7 pergalės, 5 pralaimėjimai) užima 6-ąją vietą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.