Varžėsi MMA Jiu-Jitsu kovotojai

mmaGruodžio 12 d. Jurbarke vyko kasmetinis tarptautinis „MMA Jiu-JitsuFight‘9“ turnyras.

Nuotr. Ernestas Varankevičius  (kairėje) tapo turnyro vicečempionu.

Vyko 15 dvikovų pagal MMA ir Jiu-Jitsu (K-1) taisykles. Turnyre dalyvavo svečiai iš Latvijos ir Rusijos.

Pagrindinės vakaro kovos vyko dėl „GP Baltic MMA Amateur Champion 72 kg“ čempiono diržo. Susikovė vieni iš stipriausių Baltijos valstybių MMA kovotojų – Lukas Plečkaitis, Ernestas Varankevičius, Tadas Lilionis, Ivan Jeremenko.
 
Nors diržas atiteko kaliningradiečiui, Lietuvos sportininkas Ernestas Varankevičius (Šakių sporto klubas „Ošimas“) tik minimaliu taškų skirtumu po pratęsimo teisėjų sprendimu liko antras ir tapo „GP Baltic MMA Amateur Champion 72 kg“ vicečempionu. Ernestui tik 16 metų, o jis jau dalyvauja suaugusiųjų grupėje ir kovoja su pačiais geriausiais. Ignas Vaičiūnas (Šakių sporto klubas “Ošimas”) techniniu nokautu iškovojo pirmą vietą prieš Alvydą Pauliukevičių iš Vilniaus sporto klubo „Smauglys“. Labai gražios buvo ir jaunųjų sportininkų kovos, kurios nenusileido suaugusiųjų tiek techniškumu, tiek ryžtu siekti pergalės.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.