Šakiečiui Pasaulio ralyje nepavyko startuoti trečiąkart

Savaitgalį Latvijoje, Rygos pakraštyje esančioje Bikerniekų arenoje, vyko Pasaulio rali-kroso čempionato 10-ojo etapo varžybos. Jose dėl techninių kliūčių jau dukart startą atidėjęs šakietis Nerijus Naujokaitis nestartavo ir šįsyk.

 „NN Motorsport“ komandos lyderis šeštadienį dalyvavo tik pirmose laisvosiose treniruotėse. Pravažiavęs vos keletą ratų jis turėjo sustoti. Ir ankstesniuose etapuose jam koją kišo „Škoda Fabia R5“ sunkiai išsprendžiamos variklio problemos.
 
Galingas, net 600 AG išvystantis „Škoda Fabia“ automobilis kol kas nenori važiuoti pilnu pajėgumu. Vos įjungus „Anti–lag“ sistemą, kuri smarkiai padidina variklio galią, iš karto žymiai pakyla ir variklio temperatūra. Komanda jau tris savaites kovoja su šia problema: šalina vieną trūkumą, bet iškyla kitas... Kadangi komandai per didelė prabanga įsigyti gamyklinį automobilį, lietuvaičiai eksperimentavo, rizikavo, gamino savąjį variantą ir ne kartą pripažino, kad tai šiokia tokia avantiūra. Kad ši avantiūra sukels tiek netikėtumų ir problemų, ko gero, nesitikėjo.

Jau nepavyko startuoti čempionato etapuose Prancūzijoje, Barselonoje ir Rygoje. Tikimasi, kad iki etapo Vokietijoje, kuris jau kitą savaitgalį (spalio15–16 d.), galbūt pavyks pašalinti gedimus ir pagaliau stoti prieš publiką. Iš viso čempionatą sudaro 13 etapų.

Nors fortūna N. Naujokaičiui šypsosi ne taip, kaip tikėtasi, komanda dėkoja visiems sirgaliams, kurių Latvijoje buvo ypač daug.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.