Po rungtynių teisėjai išlydėti su apsauga

Praėjęs savaitgalis Šakių „Vyčiui“ buvo permainingas. Komanda pelnė pergalę ir patyrė pralaimėjimą.

Praėjusį penktadienį Šakių „Vyčio“ ekipa Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės. Svečiuose 80:74 (20:14, 21:14, 19:27, 20:19) atsilaikė prieš Jonavos „Sporto klubą“.

Pauliaus Beliavičiaus vedama „Vyčio“ komanda krautis pranašumą ėmė nuo rungtynių pradžios, o į aikštę žengęs klubo naujokas Sheltonas Jacksonas ne iš karto rado savo vietą ant parketo.
 
Rezultatyviausiai rungtynių metu žaidė P. Beliavičius, pelnęs 22 taškus, Edgaras Stanionis ir Edvinas Jezukevičius (6 atk. kam.) – po 13, Tadas Sebežiovas 11, Marijus Užupis  9 taškus.

Pergalių serija nutrūko namuose, kai Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai 72:80 (15:25, 14:14, 16:13, 27:28) nusileido Vilniaus „Perlui“.

Vilniečiai pirmauti ėmė nuo rungtynių pradžios ir prieš prasidedant ilgajai pertraukai net buvo įgavę 15 taškų persvarą. Vis tik „Vytis“ pakilo į kovą bei deficitą ne tik sumažino, bet iki rungtynių pabaigos likus 7 minutėms išlygino rezultatą 52:52. Vis tik pranašumą įrodė vilniečiai, tačiau po rungtynių abejotinus sprendimus priiminėję arbitrai sulaukė dėmesio ir sirgalių pykčio – iš arenos teisėjai buvo išlydėti su apsauga, aidint šūksniams: „Gėda, gėda!“

„Vyčio“ komandoje pasižymėjo P. Beliavičius, pelnęs 18 taškų, M. Užupis pridėjo 13, E. Jezukevičius 12 (7 atk. kam.), T. Sebežiovas 11, E. Stanionis 9 taškus.

„Vytis“ su penkiomis pergalėmis ir septyniais pralaimėjimais tarp 14 komandų yra aštuntoje turnyrinės lentelės vietoje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.