„Vytis“ dukart iš eilės patiesė „Mažeikius“

Praėjusį savaitgalį Šakių „Vytis“ papildė pergalių sąskaitą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir dukart įveikė „Mažeikių“ ekipą.

Praėjusį penktadienį svečiuose „Vytis“ 73:65 (14:21, 23:16, 19:14, 17:14) įveikė „Mažeikius“. Prieš didžiąją pertrauką rezultatas buvo lygus – 37:37. Atkali kova vyko ir po ilgosios pertraukos. „Mažeikiai“ ilgai kvėpavo varžovams į nugarą, tačiau baigiantis ketvirtajam kėliniui  svarbius tritaškius pataikė Edgaras Stanionis ir Rokas Stankevičius, sėkmingą atkarpą pratęsė Paulius Beliavičius su Sheltonu Jacksonu ir rungtynes „Vytis“ laimėjo. Į pergalę komandą vedė minėtas E. Stanionis, pelnęs 21 tašką, P. Beliavičius pridėjo 20, Marijus Užupis ir Edvinas Jezukevičius – po 8 taškus.
 
Namų aikštelėje šeštadienį „Vytis“ su „Mažeikiais“ susitiko dar kartą ir pranašumą įrodė 81:74 (22:24, 21:15, 24:17, 14:18). Tiesa, dramatiškų akimirkų ir įtampos netrūko – likus 24 sekundėms ekipas skyrė 4 taškai (76:72), tačiau „Vytis“ pranašumo neiššvaistė ir į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę.

Rezultatyviausiai žaidė E. Stanionis, pelnęs 18 taškų, E. Jezukevičius ir M. Užupis pridėjo po 15, S. Jacksonas 11, P. Beliavičius 10 taškų. Tiesa, rungtynių metu petį išsinarino Povilas Butkevičius, tačiau netrukus jam buvo suteikta pagalba ir tikimasi, kad artimiausiu metu jis pasirodys aikštelėje. Sunkiau atsitiesti po patirtų traumų sekasi Ernestui Serkevičiui ir Rokui Čepanoniui. Kol kas neaišku, kada jie galės prisijungti prie komandos.

„Vytis“ šiuo metu yra aštuntoje vietoje ir turi septynias pergales ir septynis pralaimėjimus. Tiek pat turi ir septintoje vietoje esanti KTU ekipa.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.