Pirmenybės nebuvo sėkmingos

Birželio 9–10 dienomis Valmieroje (Latvija) vyko Baltijos šalių lengvosios atletikos pirmenybės-Latvijos Prezidento taurės varžybos. Jose pirmą kartą Lietuvos suaugusių rinktinei atstovavo Lukšių Vinco Grybo gimnazijos gimnazistas, Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro auklėtinis Modestas Masteika.

Deja, M. Masteikai šios varžybos nebuvo sėkmingos. Ietis nulėkė tik 62,80 m ir mūsų rajono sportininkas liko devintas. Bet tam buvo ir objektyvių priežasčių. Pirmiausia mesti ietį po varžovo, kuris pasiekęs vieną geriausių sezono  rezultatų pasaulyje, tikrai nelengva. O prieš Modestą startavęs Estijos metikas Magnus Kirt ietį nuskraidino 84,08 m. Be to, Modestas penktadienį laikė matematikos egzaminą, po to išvyko į Latviją ir kitą dieną jau startavo. Pirmadienį vaikino jau laukė istorijos egzaminas. Pasiruošimas egzaminui vyko kelyje.
 
Nežiūrint į nesėkmę, dalyvauti tokioje metikų kompanijoje, kur beveik visi varžovai priklauso Europos elitui, tikrai didelė garbė.

Lietuvos rinktinė, šiose pirmenybėse dalyvavusi ne stipriausia sudėtimi, liko trečia po Latvijos ir Estijos komandų.

M. Masteikos treneris Vytautas Strokas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate „Eurovizijos“ finalo rezultatus?

klausimelis 05 20Vidmantas iš Plokščių:

Nežiūrėjau, tačiau rezultatus žinau, kad lietuviai liko 16-oje vietoje. Manau, silpnai. Nuogybių nerodė, dėl to ir aukštesnės vietos neužėmė. Negaliu paties konkurso vertinti. Vienas dalykas – televizijos nežiūriu, be to, labai vėlai vyksta. Žinias skaitau internete. Čia daugiau sužinojau ir apie „Euroviziją“: ir buvusio Izraelio ambasadoriaus Lietuvoje pasisakymus dėl neskirtų balų jo šalies atstovei, ir dabartinės ambasadorės pasisakymą, kad nereiktų politizuoti „Eurovizijos“ konkurso. 

klausimelis 05 20 2

Mindaugas iš Lekėčių:

Domėjausi ir žiūrėjau. Puikiai vertinu „Katarsio“ pasirodymą. Aukšto lygio šalys, muzikantai ir atlikėjai skyrė mūsiškiams balus. Patiko ir mūsiškių daina „Tavo akys“. Gerai, kad daina skambėjo lietuvių kalba, nes atstovavo Lietuvai, už tėvynę eina. Turėjau „Eurovizijoje“ ir savo favoritą. Tai Estijos atlikėjas. O „Eurovizijos“ nugalėtoją austrą vertinu taip 50 ant 50. Patį konkursą taip pat vertinu puikiai. Gražu. Nešokiravo pasirodymai.

europos pulsas350px

nuoma350px 
 
 BY GPM 350px
 
pasisupkiva drauge 350px
 
sms
tu esi 350px

lt72 3
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.