Sportavo ir tobulino meistriškumą

Paluobių daugiafunkcio centro sporto komplekse įvyko projektinė, atvira Šakių sporto klubo „Ošimas“ vasaros sporto ir meistriškumo tobulinimo stovykla, kurioje dalyvavo 38 sportininkai ir 4 už saugias stovykloje vykdomas pratybas atsakingi asmenys.

Stovyklos metu sportininkai dalyvavo įvairių žaidimų (šaškių, šachmatų, krepšinio, futbolo) rungtyse, bėgo krosą, maudėsi Paluobių vandens telkinyje, žiūrėjo video medžiagą apie Rytų kovos menus. Šioje stovykloje visi dalyviai sėkmingai išsilaikė diržų egzaminus. Ypač gerą ryžtą ir charakterį diržų laikyme ir sportinėse rungtyse parodė šie sportininkai: Rokas Belevičius, Giedrius Dumbauskas, Ieva Smirnovaitė, Benita Eidikytė, Auksė Kaušiūtė, Ernestas Varankevičius, Pijus Moleikaitis, Kajus Šuopys, Antanas Kriščiūnas, Eimantas Šimkaitis, Vygaudas Kaušius, Robertas Gruodis, Mantas Mulvinskas, Nedas Rinkevičius, Kristijonas Kazlauskas, Povilas Duoba, Evelina Eidikytė, Lukas Valys, Deimantas Rolskis, Linas Kliučinskas, Pijus ir Nojus Bataičiai.
 
Visi dalyviai pagal teisėjų įvertintą meistriškumą buvo apdovanoti sportiniais prizais – diržais ir diplomais. Stovyklos pabaigoje buvo surengta diskusija apie stovykloje patirtus įspūdžius. Visi stovyklautojai kartu pasidžiaugė – nebuvo nė vieno pasisakymo, kad stovykla kam nors būtų nepatikusi. Klubo vadovas Vytautas Smirnovas džiaugiasi savo komanda ir tuo, kad vykdydami sportinę, sveikatinančią klubo „Ošimas“ veiklą gali padėti jaunimui kuo prasmingiau praleisti laiką, moko atsisakyti žalingų įpročių, ugdo tvirtus charakterius bei padeda tapti geresniais žmonėmis gyvenime.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.