Valstybės dieną – aukso medalis

fortuna pilsen
Giedrės Vidžiūnienės pasiekimais džiaugėsi ir jos treneris Rimantas Simokaitis. Klubo „Fortūna“ nuotr.

Liepos 6 d. Lietuvai švenčiant Valstybės dieną, Čekijoje, Pilzene vykusiame Europos veteranų su ekipa čempionate, sporto klubo „Fortūna“ sportininkės Giedrės Vidžiūnienės garbei skambėjo Lietuvos valstybės himnas – moteris iškovojo auksą.
 
G. Vidžiūnienė po labai atkaklios kovos, 5 kg aplenkusi antroje ir trečioje vietoje likusias Didžiosios Britanijos ir Suomijos sportininkes, užėmė pirmą vietą ir iškovojo aukso medalį.

Giedrės rezultatai: pritūpimas 162.5 kg (Lietuvos rekordas), spaudimas 75 kg, štangos trauka 167.5 kg (Lietuvos rekordas), suma 405 kg, taip pat naujas Lietuvos veteranų M2 rekordas. Ji taip pat iškovojo du mažuosius aukso medalius pritūpimo ir traukos veiksmuose.

Europos veteranų jėgos trikovės čempionate sėkmingai startavo ir Vidmantas Baublys – dar vienas „Fortūnos“ sportininkas. Jis veteranų M2 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 66 kg iškovojo sidabro medalį ir tapo Europos vicečempionu, taip pat laimėjo mažąjį aukso medalį spaudimo veiksme ir du sidabro medalius pritūpimo ir traukos veiksmuose.

Sportininkų treneris Rimantas Simokaitis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.