Fortūna šypsojosi svečiams

naktinis krepsinis3
Jau įprasta, kad viena vasaros naktis Šakiuose būna kitokia – vietoje mirtinos tylos ir snaudulio čia verda oranžinės aistros. Devintąjį kartą nugriaudėjęs 3x3 Naktinio krepšinio turnyras šiemet subūrė kone šimtą jėgas išbandyti panorusių dalyvių ir šešis kartus daugiau žiūrovų. (L. Arštikaičio nuotr.)

Liepos 21-ąją Jaunimo kūrybos ir sporto centre jau devintąjį kartą nuvilnijo 3x3 Naktinio krepšinio turnyras, subūręs 96 žaidėjus iš įvairiausių Lietuvos kampelių ir daugiau nei 600 kovas stebėjusių krepšinio aistruolių.  
 
Dalyviai varžėsi dviejose amžiaus grupių kategorijose: „U18“ – galėjo žaisti ne vyresni nei 18 metų jaunuoliai, o „Mėgėjų“ kategorijoje – visi norintieji.

„U18“ grupėje šiemet rungėsi šešios komandos – pirmąją vietą iškovojo šakiečio ir dviejų kauniečių komanda „Neperskaitau“ (Karolis Pavalkis, Tomas Stankevičius, Adrijus Juška), antroji vieta atiteko kaimynams iš Jurbarko „BC Jurbarkas“ (Arnas Saulėnas, Vakaris Kasperavičius, Armandas Rainys, Arijus Volbikas), o treti liko kauniečiai „Vargšai“ (Aidas Ivanauskas, Ignas Eidukevičius, Rėjus Gudėnas, Martynas Petrauskas).

Mėgėjų grupė buvo gausesnė – čia jėgas išbandė 18 komandų. Gerokai po vidurnakčio vykusiame finale čempionų titulą pelnė vilniečiai „Mėnulio šokėjai“ (Matas Mačijauskas, Gediminas Alisas, Dastinas Morkūnas, Paulius Velutis), antrąja vieta džiaugėsi šiauliečių komanda „EDGE“ (Eitvidas Juodris, Kajus Leliukas, Domas Uosis, Lukas Uosis), kuri, pasak organizatorių, į Naktinio krepšinio turnyrą iš Šiaulių atvyksta jau šeštą kartą. Trečią vietą iškovojo komanda iš Kėdainių „BC Pašvitinys“ (Domantas Šimaitis, Jonas Šlekys, Lorenas Stoškevičius, Deividas Visockis).

Tradiciškai vyko ir konkursai, kuriuose varžėsi visi norintys. „Snaiperio“ konkurso nugalėtoju tapo 14 iš 18 taškų surinkęs svečias iš Kuršėnų Vilius Akučka, įveikęs 52 varžovus. Žaidimą „Drunk&Dangerous“ laimėjo mažasis šakietis Mykolas Jakštys, nosį nušluostęs net 86 varžovams.

Organizatoriai džiaugiasi, jog neatsiejamu vasaros akcentu tapusio Naktinio krepšinio populiarumas neblėsta – nors tą pačia naktį krepšinio turnyras vyko ir Tauragėje, tačiau į Šakius plūdo komandos iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Molėtų, Šiaulių, Kuršėnų, Kėdainių, Jurbarko, Marijampolės. Be abejonės, namų garbę gynė ir vietiniai, tačiau jiems fortūna nebuvo palanki – visos septynios komandos, sudarytos tik iš šakiečių, prizinių vietų neiškovojo.

Tiesą tariant, garbės Šakiams aikštelėje iškovoti kaip ir nereikia – jos su pertekliumi miestui suteikia pats renginys, organizatorių, rėmėjų ir pagalbininkų dėka užsidirbęs neginčijamą kokybės ženklą.

„Kartu su komanda stengiamės išlaikyti NK Šakiai 3x3 unikalumą – kurti gražią krepšinio šventę ir orientuotis į kokybę. Kiekvieno renginio metu dalyviai gauna rėmėjų piniginius prizus, originalius bei vienetinius apdovanojimus, kurių dizainą šiemet kūrė MB „Virsmas“, pagamino – UAB „Oldera“. Turnyre teisėjauti kviečiami NKL (Nacionalinės krepšinio lygos – red. past.) ir LKL (Lietuvos krepšinio lygos – red. past.) teisėjai, gerą nuotaiką kuria profesionalūs DJ, fotografas, media komanda, sveikinimo žodžius atidaryme taria bendruomenės nariai. Renginio metu ir pats pakalbinu žaidėjus, komentuoju renginį. Manau, kad tai leidžia geriau suprasti 3x3 krepšinį net ir juo nesidomintiems“, – sako vienas iš organizatorių Marius Pavalkis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.