Tarptautiniame čempionate sumušė rajono jaunučių rekordą

ulinskas 400m
400 m per 53,80 sek. nubėgęs Adomas Ulinskas (dešinėje) vos per plauką liko be medalio. Asmeninio archyvo  nuotr.

Liepos viduryje Ogrėje (Latvijoje) vyko Baltijos šalių jaunučių komandinis lengvosios atletikos čempionatas, kuriame Lietuvai atstovavo 61 sportininkas, tarp jų – trys moksleiviai iš mūsų rajono.
 
Kaimyninėje Latvijoje vykusiame čempionate jėgas išbandė Algirdo Ulinsko treniruojamas Adomas Ulinskas bei Tomo Venciaus auklėjami Emilis Kuraitis ir Jokūbas Avgustaitis.

Pasak A. Ulinsko, kiekvienoje čempionato rungtyje varžėsi šeši dalyviai – po du jaunuolius iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Mūsų trijulėje fortūna palankiausia buvo A. Ulinskui, 400 m rungtyje iškovojusiam ketvirtąją vietą ir pagerinusiam rajono jaunučių (7–8 kl.) rekordą!

„Aišku, truputį tikėjomės, kad papulsime tarp prizininkų, bet kadangi jis metais jaunesnis už varžovus, o dar ir padarė gana gerą rezultatą, tai emocijos visai neblogos. Adomo laikas buvo 53,80 sek., o jį aplenkusio trečiąją vietą užėmusio latvio – 53,40 sek.“, – laikraščiui „Draugas“ auklėtinio ir, beje, sūnaus rezultatus komentavo A. Ulinskas.

300 m. su barjerais rungtyje startavęs Emilis Kuraitis užėmė šeštąją vietą (44, 43 sek.), tačiau, anot A. Ulinsko, pagerino savo asmeninį rekordą. Ietį metęs Jokūbas Avgustaitis taip pat liko šeštas (38,40 m).

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.