Kraštiečio motociklininko rankose – sidabras

dereskevicius 2vieta
Nors Gintaro Dereškevičiaus (kairėje) startas nebuvo sėkmingas, tačiau, kaip po varžybų teigė jis, atlikęs tris ar keturis lenkimus pasivijo ir aplenkė kone visus konkurentus – kraštiečio rankose atidūrė sidabro taurė. Organizatorių nuotr.


Sekmadienį „Nemuno žiede“  vykusiame Baltijos šalių plento žiedo čempionato trečiajame etape sėkmė nusišypsojo kraštiečiui Gintarui Dereškevičiui.
 
„Superstock 600“ klasės varžybose antrą vietą užėmęs ir ne vieną lenkimą atlikęs  G. Dereškevičius išvystė net 162,6 kilometrų per valandą greitį.

„Visada startuoju beveik paskutinis, nes sankaba neleidžia sustartuoti tolygiai. Ką darysi, bet bent pavyksta aplenkti konkurentus. Šiaip patenkintas, viskas liuks, tempas geras“, – emocijomis dalijosi organizatorių pakalbintas G. Dereškevičius, pridurdamas, jog finaliniame čempionato etape, kuris rugsėjį vyks Estijoje, visgi nedalyvaus.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.