Kraštiečio motociklininko rankose – sidabras

dereskevicius 2vieta
Nors Gintaro Dereškevičiaus (kairėje) startas nebuvo sėkmingas, tačiau, kaip po varžybų teigė jis, atlikęs tris ar keturis lenkimus pasivijo ir aplenkė kone visus konkurentus – kraštiečio rankose atidūrė sidabro taurė. Organizatorių nuotr.


Sekmadienį „Nemuno žiede“  vykusiame Baltijos šalių plento žiedo čempionato trečiajame etape sėkmė nusišypsojo kraštiečiui Gintarui Dereškevičiui.
 
„Superstock 600“ klasės varžybose antrą vietą užėmęs ir ne vieną lenkimą atlikęs  G. Dereškevičius išvystė net 162,6 kilometrų per valandą greitį.

„Visada startuoju beveik paskutinis, nes sankaba neleidžia sustartuoti tolygiai. Ką darysi, bet bent pavyksta aplenkti konkurentus. Šiaip patenkintas, viskas liuks, tempas geras“, – emocijomis dalijosi organizatorių pakalbintas G. Dereškevičius, pridurdamas, jog finaliniame čempionato etape, kuris rugsėjį vyks Estijoje, visgi nedalyvaus.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.