Sezoną uždarė drifto gerbėjai

janulaitis edvinas
Vienas iš organizatorių Edvinas Janulaitis džiaugiasi, kad renginys puikiai pavyko ir viliasi, kad jis taps tradicinis.


Spalio 1 d. netoli Šakių Slavikų link esančioje aerodromo aikštelėje šventiniu renginiu „Drift Gotsuri” buvo uždarytas drifto sezonas. Kaip sako organizatoriai „Drifto Sexpertai“, lūkesčiai išsipildė su kaupu.
 
„Su daugiau nei 30 dalyvių būriu tai buvo tikras adrenalino užtaisas“, – džiaugiasi pavykusiu renginiu vienas iš organizatorių Edvinas Janulaitis ir tikina, kad drifto entuziastai puikiai praleido laiką (važiavo ne dėl prizinių vietų, o tiesiog dėl pramogos), o mažiau apie jį žinantys tiesiog galėjo atrasti drifto džiaugsmą.

Be to, kad toks didelis būrys dalyvių susirinko bemaž pirmą kartą, tai trasoje laukusi pinjata važiavimus padarė dar įdomesnius. Turėjo ką veikti ir jaunieji žiūrovai, mat buvo galimybė driftą išmėginti simuliatoriuje ir pajusti, kaip automobilis valdomas slystant šonu.

Organizatoriai tikisi, kad renginys taps tradicinis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.