Pusfinalio link kol kas labiau artėja jurbarkiškiai

Kovo 22 d. 18 val. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre susitiks Šakių „Vytis VDU“ – „Jurbarkas-Karys“ krepšinio komandos. Bea’s photos nuotr.

„Vytis-VDU“ komanda „7Bet-NKL” ketvirtfinalio etapo trečiose rungtynėse svečiuose 98:104 (22:24, 19:20, 24:23, 33:37) turėjo pripažinti „Jurbarko-Kario“ krepšininkų pranašumą ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka rezultatu 1-2.

Ketvirtfinalio serijos pradžia, prasidėjusi prieš savaitę, buvo įspūdinga – „Vytis“ panaikino 21 taško deficitą ir svečiuose po įnirtingos kovos ir pratęsimo 116:115 (18:22, 22:33, 27:26, 32:18, 17:16) patiesė „Jurbarko-Kario“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių įsirašė pirmąją pergalę.

Tuomet rezultatyviausias buvo 32 taškus varžovams atseikėjęs Augustinas Mikštas (10 atk. kam.), Titas Januševičius pridėjo 30 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Deividas Kumelis – 24 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Rokas Mačiulis – 11, Gabrielius Čelka – 10 taškų.

Visgi antrose rungtynėse namuose 85:95 (15:18, 24:30, 21:25, 25:22) „Vytis“ turėjo pripažinti „Jurbarko-Kario“ krepšininkų pranašumą ir serijos rezultatas tapo lygus. Šakių komandos gretose išsiskyrė 27 taškus pelnęs T. Januševičius, Eimantas Žilius pridėjo 17, G. Čelka - 16, D. Kumelis - 10 taškų.

Trečiadienį vykusių rungtynių metu „Vytis“ savo pranašumo neįrodė, tad pusfinalio link labiau priartėjo jurbarkiečiai.

Šakių komandos gretose išsiskyrė 27 taškus pelnęs T. Januševičius, E. Žilius pridėjo 17, G. Čelka – 16, D. Kumelis – 10 taškų.

Jau šiandien Šakių arenoje komandos susitiks darkart ir paaiškės, ar į pusfinalį pateks „Jurbarko-Karys“, ar rezultatą išlygins ir varžovui pasipriešins „Vyčio“ krepšininkai.


„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.