Šachmatų turnyras surengtas jau 20-ąjį kartą

Jau 20-ąjį kartą surengtame turnyre Juozui Pėžaičiui atminti prie šachmatų lentų sėdo tiek jaunimas, tiek vyresnės kartos atstovai. Vinco Kudirkos muziejaus nuotr.

Kovo 16 d. Kudirkos Naumiestyje, Vinco Kudirkos muziejuje, vyko tradiciniu tapęs jau 20-asis šachmatų turnyras, skirtas Šakių rajonui čempionui Juozui Pėžaičiui atminti.

Kasmet vykstantis turnyras laikui bėgant įgauna vis gilesnes tradicijas, pritraukia vis daugiau jaunimo. Šie metai ne išimtis, o jauniausia šachmatininkė – septynerių Atėnė Melsbakaitė iš Kybartų.

Turnyras prasidėjo tylos minute, skirta J. Pėžaičio atminimui. Žaidėjus, kaip ir kasmet, pasveikino Kudirkos Naumiesčio seniūnas Edvardas Belevičius, atsiminimais apie savo tėtį pasidalino dukra Danguolė. 15 žaidėjų iš Kudirkos Naumiesčio ir aplinkinių rajonų sėdo prie šachmatų lentų. Turnyre dalyvavo ir J. Pėžaičio anūkas, kuris per 20 metų nepraleido nė vieno turnyro. Artėjant vakarui, paaiškėjo šių metų stipriausieji šachmatininkai: pirmą vietą laimėjo Viktoras Kasparavičius (Šakiai), antrą vietą užėmė Petras Virbauskas (Pajotijys), trečią vietą pasidalino Kęstutis Kareiva (Kudirkos Naumiestis) ir Dovydas Liogys (Vilkaviškis).

Organizatoriai nugalėtojams įteikė atminimo taures, padėkojo rėmėjams, teisėjams ir bendruomenės nariams. Vinco Kudirkos muziejaus nuotr.Organizatoriai nugalėtojams įteikė atminimo taures, padėkojo rėmėjams, teisėjams ir bendruomenės nariams. Vinco Kudirkos muziejaus nuotr.

Organizatoriai nugalėtojams įteikė atminimo taures, padėkojo rėmėjams, teisėjams ir bendruomenės nariams, pasidžiaugė, kad turnyras buvo sklandus, ir atsisveikino iki kitų metų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.