Lukšiečiai finale iškovojo trečią vietą

Lukšių Vinco Grybo gimnazijos 3x3 komanda su treneriu Vytautu Stroku džiaugiasi finale pasiekta pergale. Lukšių Vinco Grybo gimnazijos nuotr.

Prienuose vykusiose finalinėse Lietuvos kaimo vietovių mokyklų 3x3 krepšinio varžybose Lukšių Vinco Grybo gimnazijos krepšininkai (gim. 2008 m. ir jaun.) užėmė trečią vietą. Kaip skelbia gimnazija, krepšinyje tokio lygio laimėjimo gimnazija dar neturėjo, tad laimėjimu džiaugiasi visa bendruomenė.

Lukšių Vinco Grybo gimnazijos komandą sudarė Jonas Kazernavičius, Gabrielius Sasnauskas, Povilas Sutkus ir Emilis Jurkšaitis. Finaliniame turnyre buvo šešios komandos, kurios burtų keliu pasidalino į du pogrupius po tris komandas. Nors kelias iki finalo buvo vingiuotas, tačiau paskutiniame žaidime Lukšių gimnazistai susirungė su Kalvarijos gimnazijos komanda, kurią įveikė 9:6 ir pasipuošė bronza. Beje, komandai padėjo ir ankstesnėse rungtynėse traumą patyręs J. Kazernavičius, tad tokį rezultatą pavyko pasiekti tik didelių pastangų ir sutelktumo dėka, o pergale džiaugiasi visa gimnazijos bendruomenė. Komandos treneris Vytautas Strokas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.