Jaunieji kikboksininkai grįžo su medaliais

Sporto klubo „Audra“ sportininkai varžybose pasirodė sėkmingai, jų pergale džiaugėsi ir treneris Kęstutis Smirnovas. Sporto klubo „Audra“ nuotr.

Kovo 9 d. Jurbarko sporto klubo „Pantera“ salėje vyko Atviras klubo „Pantera“ vaikų turnyras, kuriame savo jėgas išbandė ir Šakių sporto klubo „Audra“ jaunieji kikboksininkai.

Į varžybas susirinko sportininkai ne tik iš Šakių, Jurbarko, bet ir Vilniaus, Klaipėdos, Raseinių, Jonavos ir kitų miestų. Sportininkai kovojo pagal K-1 taisykles.

Visi „Audra“ sportininkai iškovojo prizines vietas. Pirmosios vietos atiteko Danieliui Žilioniui (svorio kategorijoje iki 48 kg) ir Joriui Morkevičiui (svorio kategorijoje iki 67 kg). Antrąsias vietas užėmė Dominykas Vasiliauskas (svorio kategorijoje iki 52 kg) ir Matas Jarašiūnas (svorio kategorijoje iki 67 kg).

Varžyboms jaunuosius kikboksininkus paruošė treneris Kęstutis Smirnovas, jie buvo apdovanoti medaliais.

„Draugo“ inf.

 

 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.