Tarp veteranų pajėgiausi „Lekėčiai“

Tarp keturių turnyre jėgas išbandžiusių komandų stipriausi buvo ir aukso medaliais pasipuošė „Lekėčiai“. P. Puskunigio nuotr.

Praėjusį antradienį baigėsi Šakių veteranų krepšinio turnyras, trukęs nuo vasario pradžios.

Finale susitiko „Lekėčiai“ (treneris Darius Adomaitis) ir Šakių „Vėjas“ (treneris Mindaugas Balčiūnas), tačiau fortūna palankesnė buvo lekėtiškiams, tad jie pasipuošė aukso medaliais. Antra liko „Vėjo“ komanda, trečią vietą užėmė Šakių „Vilkai“ (treneris Gintaras Bacevičius), o ketvirti – „Lukšiai“ (treneris Rolandas Pavalkis).

„Lekėčių“ komandoje naudingiausiu žaidėju išrinktas Paulius Kacinkevičius, „Vėjo“ – Mindaugas Labanauskas, „Vilkų“ – Andrius Dabrila, o „Lukšių“ – Regimantas Pavalkis.

Anot Jaunimo kūrybos ir sporto centro (JKSC) direktorės pavaduotojo Pauliaus Puskunigio, džiugu, kad bendraminčiai susiburia, puikiai praleidžia laiką ir išbando jėgas, tad viliamasi, kad tradicijos nenutrūks, o kitais metais susirinks ne keturios, o penkios komandos. O šį šeštadienį JKSC vyks Šakių krepšinio lygos finalai. 12 val. susirungs „Sparta“ ir „Splitas“, o 14 val. – „Valjona“ žais prieš „Kriūkus“.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.