Tarp veteranų pajėgiausi „Lekėčiai“

Tarp keturių turnyre jėgas išbandžiusių komandų stipriausi buvo ir aukso medaliais pasipuošė „Lekėčiai“. P. Puskunigio nuotr.

Praėjusį antradienį baigėsi Šakių veteranų krepšinio turnyras, trukęs nuo vasario pradžios.

Finale susitiko „Lekėčiai“ (treneris Darius Adomaitis) ir Šakių „Vėjas“ (treneris Mindaugas Balčiūnas), tačiau fortūna palankesnė buvo lekėtiškiams, tad jie pasipuošė aukso medaliais. Antra liko „Vėjo“ komanda, trečią vietą užėmė Šakių „Vilkai“ (treneris Gintaras Bacevičius), o ketvirti – „Lukšiai“ (treneris Rolandas Pavalkis).

„Lekėčių“ komandoje naudingiausiu žaidėju išrinktas Paulius Kacinkevičius, „Vėjo“ – Mindaugas Labanauskas, „Vilkų“ – Andrius Dabrila, o „Lukšių“ – Regimantas Pavalkis.

Anot Jaunimo kūrybos ir sporto centro (JKSC) direktorės pavaduotojo Pauliaus Puskunigio, džiugu, kad bendraminčiai susiburia, puikiai praleidžia laiką ir išbando jėgas, tad viliamasi, kad tradicijos nenutrūks, o kitais metais susirinks ne keturios, o penkios komandos. O šį šeštadienį JKSC vyks Šakių krepšinio lygos finalai. 12 val. susirungs „Sparta“ ir „Splitas“, o 14 val. – „Valjona“ žais prieš „Kriūkus“.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.