Šakiuose susirungė kikboksininkai

Pergalėmis džiaugėsi medalius iškovoję sporto klubo sportininkai su treneriu Kęstučiu Smirnovu. „Audros“ nuotr.

Balandžio 6 d. Šakių sporto klube „Audra“ vyko Šakių rajono atviras pradedančiųjų kikbokso (K-1) čempionatas, kuriame savo jėgas išbandė Marijampolės, Vilkaviškio, Jonavos, Vilniaus ir sporto klubo „Audra“ kikboksininkai.

Puikiai čempionate pasirodė Nojus Matukynas (iki 77 kg) iškovojęs pirmąją vietą, antrąsias vietas skirtingose svorio ir amžiaus kategorijose iškovojo Matas Jarašiūnas (iki 57 kg), Tomas Šukaitis (iki 67 kg), Emilis Abraitis (virš 85 kg), Adas Kazlauskas (iki 77 kg) ir Lukas Aleksa (iki 84 kg).

Varžyboms sportininkus paruošė treneris Kęstutis Smirnovas. Klubas džiaugiasi klubo sportininkų drąsa, atiduotomis visomis jėgomis kovojant prieš varžovą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.