Sėkmingas debiutas: trečia vieta tarp jaunių

Pijus Rusakevičius (dešinėje) jaunių kultūrizmo iki 20 metų kategorijoje užėmė trečią vietą ir, tikėtina, artimiausiu metu jėgas išbandys dar dvejose varžybose. vs-foto nuotr.

Praėjusį sekmadienį Kėdainiuose vyko Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio 44-asis čempionatas, kuriame debiutavo ir šakietis Pijus Rusakevičius.

Jis jaunių kultūrizmo iki 20 metų kategorijoje užėmė trečią vietą. Anot vieno iš 18-mečio trenerių Vyto Dielininkaičio (varžyboms ruošė kartu su kauniečiu treneriu Ovidijumi Ringiu), vaikinas kiek galėjo, tiek savęs ir atidavė, o tobulėti visada yra kur.

„Pijus labai nuoseklus, atsidavęs, viskas pagal raidę, nepraleista jokia treniruotė. Galėtų eiti toliau, nes potencialą tikrai turi“, – komplimentų debiutantui negaili V. Dielininkaitis ir priduria, kad šį sezoną planuojamas dar dvejos varžybos.

pijus rusakevicius2Pijus Rusakevičius (kairėje) jaunių kultūrizmo varžybose. VS-foto nuotr.

Pats Pijus sutinka, kad laimėjimas džiugina, nors pripažįsta, kad į varžybas važiavo su mintimi būti geriausiu. Kaip sakoma, blogas kareivis, kuris nesvajoja tapti generolu. Anot P. Rusakevičiaus, idėja užsiimti kultūrizmu prasidėjo nuo sveikos gyvensenos ir tik palaipsniui viskas išsirutuliojo iki siekio užlipti į sceną ir išbandyti savo jėgas, tad ir tėvai iš pradžių į šį sūnaus užsiėmimą žiūrėjo gana atsargiai, tačiau supratę, kad jo ketinimai rimti, sūnų palaiko.

„Manau, tai vienkartinis šio sezono pabandymas, nes artėja egzaminai, laukia studijos, bet kas žino, kaip bus ateityje“, – sako P. Rusakevičius ir pripažįsta, kad sunkiausia yra ugdyti valią.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.