Europos atvirame grappling imtynių čempionate – šakiečių pergalės

Ne vieną pirmą vietą iškovojo ir absoliučioje disciplinoje nosis varžovėms nušluosčiusi „Ošimo“ sportininkė Sandra Bacevičiūtė, pergalių netrūko ir sporto klubo „Audra“ sportininkams (nuotrauka dešinėje). Asmeninio archyvo nuotr.

Gegužės 18 d. Šiauliuose vyko Europos atviras IGF Grappling imtynių čempionatas Gi/NoGi, kuriame tarp gausaus būrio sportininkų iš Lenkijos, Ukrainos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Brazilijos, JAV, Gruzijos ir Lietuvos sporto klubų dalyvavo ir Šakių sporto klubų „Audra“ bei „Ošimas“ sportininkai.

Šiame čempionate Gi disciplinoje puikius sportinius rezultatus pademonstravo ir pirmąsias vietas iškovojo „Audra“ sportininkai Mantas Užupis ir Emilis Šimoliūnas. Antrosios vietos atiteko Paulinai Smirnovaitei ir Evaldui Patašiui. Trečiųjų vietų laimėtojais tapo Jokūbas Smirnovas, Joris Grybas, Mantas Bagdonas ir Joris Lebedžinskas.

NoGi disciplinos pirmosios vietos laimėtoja tapo „Audros“ sportininkė P. Smirnovaitė, antrąsias vietas iškovojo M. Užupis ir Joris Grybas, trečiąsias – J. Smirnovas, E. Šimoliūnas, E. Patašius ir M. Bagdonas.

Sportininkus varžyboms paruošė klubo treneriai Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis.

Kaip minėta, čempionate dalyvavo ir prizines vietas pelnė ir „Ošimo“ sportininkai.

Įspūdingai pasirodė Sandra Bacevičiūtė, pirmąsias vietas iškovojusi tiek Gi, tiek NoGi disciplinose. Ji pirmą vietą užėmė ir Gi absoliučioje merginų grupėje, o absoliučioje NoGi disciplinoje buvo antra.

Vakaris Rudokas NoGi užėmė antrą vietą, Anton Nazarenko toje pačioje disciplinoje buvo trečias. Trečią vietą NoGi užėmė ir Vilija Mikelaitytė.

Šiuos sportininkus čempionatui paruošė klubo „Ošimas“ vadovas Vytautas Smirnovas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.