Ant nugalėtojų pakylos – ir mūsiškiai

Medaliais pasipuošė (iš dešinės) Kajus Bogovičius, Oksana Rimkienė ir Viltė Bakšinskaitė, kurių pasiekimais džiaugėsi ir treneris Rimantas Simokaitis. Asmeninio archyvo nuotr.

Praėjusį šeštadienį Mažeikiuose vyko savo svorio štangos spaudimo čempionatas, kuriame ant nugalėtojų pakylos lipo ir sporto klubo „Fortūna“ sportininkai.

Jaunių grupėje Lietuvos čempione svorio kategorijoje iki 57 kg tapo Viltė Bakšinskaitė, o svorio kategorijoje iki 105 kg trečią vietą užėmė ir bronzos medaliu apdovanotas Kajus Bogovičius.

Veteranų M2 ir Atviroje amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 66 kg du Lietuvos čempiono titulus iškovojo klubo sportininkas Vidmantas Baublys.

fortuna mazeikiai

Oksana Rimkienė startavo veteranų M1 ir Atviroje amžiaus grupėje. Ji svorio kategorijoje iki 57 kg iškovojo sidabro ir bronzos medalius.

Sportininkų treneris Rimantas Simokaitis.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.