Iš čempionato Estijoje – su medaliais

Klubo „Audra“ sportininkai čempionate pelnė penkis aukso medalius ir po vieną sidabro bei bronzos medalį. „Audros“ nuotr.

Birželio 2 d. Estijos sostinėje Taline vyko AJP „Tour Estonia National Jiu-Jitsu 2024“ Gi/NoGi čempionatas, kuriame dalyvavo būrys sportininkų ne tik iš Estijos, Latvijos, Brazilijos, Portugalijos, Italijos, bet ir Suomijos, Turkijos, Didžiosios Britanijos, Ukrainos ir kitų šalių, bei, žinoma, iš Lietuvos. Lietuvai iš viso atstovavo šeši sportininkai, iš kurių penki iš sporto klubo „Audra“.

Sporto klubo „Audra“ sportininkų rezultatai išties džiuginantys. Sportininkai į Lietuvą parvežė penkis aukso medalius ir po vieną sidabro bei bronzos medalį.

Skirtingose amžiaus ir svorio kategorijose (Gi disciplinoje) aukso medalius iškovojo Jokūbas Smirnovas (iki 30 kg), Emilis Šimoliūnas (iki 50 kg), Mantas Užupis (iki 34 kg), Joris Grybas (iki 42 kg). Bronzos medalis atiteko Paulinai Smirnovaitei (iki 44 kg).

NoGi disciplinoje (be kimono) auksą iškovojo E. Šimoliūnas (iki 46 kg), o sidabro medalį – P. Smirnovaitė (iki 44 kg).

Sportininkus varžyboms paruošė treneriai Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis. Klubas džiaugiasi aktyviais ir klubą bei mūsų šalį garsinančiais sportininkais.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.