Čempionate Raseiniuose – šakiečių pergalės

Pergales čempionate nuskynė ir įvairios prabos medaliais pasipuošė tiek klubų „Audra“, tiek „Ošimas“ sportininkai, kurių sėkme džiaugiasi ir jų treneriai. Asmeninio archyvo nuotr.

Birželio 8 d. Raseiniuose vyko atviras Raseinių MMA ir K-1 čempionatas, kuriame savo jėgas išbandė ir Šakių sporto klubų „Audra“ bei „Ošimas“ kikboksininkai. Šis čempionatas sportininkams buvo paskutinis šį sezoną.

Kikboksininkai skirtingose svorio ir amžiaus kategorijose iškovojo šias prizines vietas: Matas Jarašiūnas – pirma vieta, Tomas Šukaitis, Joris Morkevičius, Skomantas Požaitis ir Dominykas Vasiliauskas pelnė antras vietas. Kikboksininkus varžyboms paruošė treneris Kęstutis Smirnovas.

Šakių klubo „Ošimas“ kikboksininkai taip pat iškovojo prizines vietas. Matas Banaitis K-1 iškovojo pirmą vietą, o MMA – trečią vietą. Anton Nazarenko tiek K-1, tiek MMA kovose iškovojo pirmąsias vietas. Šiuos sportininkus varžyboms paruošė treneris Vytautas Smirnovas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.