Sezono uždarymo šventė persikėlė į miesto skverą

Sporto klubo „Audra“ sportininkai sezoną uždarė parodomosiomis varžybomis, netrūko ir apdovanojimų už pasiektus rezultatus. Asmeninio archyvo nuotr.

Birželio 12 d. Šakių miesto skvere vyko Šakių sporto klubo „Audra“ sezono uždarymo šventė ir parodomosios technikos demonstravimo varžybos. Miestiečiams buvo suteikta galimybė gyvai, po atviru dangumi pasigrožėti klubo sportininkų meistriškumu atliekant parodomosios technikos elementus.

Varžybose dalyvavo visi norintys klubo sportininkai, kuriems tai buvo ir būdas išbandyti save kitokioje aplinkoje, ir galimybė pristatyti kovos menus.

Pirmąsias vietas iškovojo Jokūbas Smirnovas, Mantas Užupis, Evaldas Patašius ir Paulina Smirnovaitė. Antrųjų vietų laimėtojai tapo Gustas Zimnickas, Emilis Šimoliūnas, Mantas Bagdonas ir Urtė Jasevičiūtė. Trečiąsias vietas užėmė Karina Kardauskaitė, Vilius Zaicas, Nedas Šilkauskas, Mantas Jasevičius, Danielius Onusaitis, Nojus Leveckis, Laimutis Stonkus, Benas Skulsčius ir Aistis Kleiza. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti medaliais, kuriuos po sveikinimo žodžio padėjo įteikti Šakių seniūnas Dalius Jasevičius. Renginio metu taip pat buvo įteikti Budo pasai ir pažymėjimai sportininkams, gegužę laikiusiems dziudo diržus. Galiausiai paskelbti visą pusmetį sporto klube veikusios „skatinimo programos“ rezultatai (kiek dalyvauta varžybose, treniruočių lankomumas skaičius). Geriausias septynetukas apdovanotas klubo įsteigtais prizais – dviejomis nemokamomis vasaros stovyklomis Šakiuose ir Palangoje, bei Jiu-Jitsu seminaru Vilniuje. Likę varžybų dalyviai apdovanoti nemokama stovykla Šakiuose ir Jiu-Jitsu seminaru Vilniuje.

Varžyboms sportininkus paruošė treneriai Tautvydas Antanaitis ir Kęstutis Smirnovas. Teisėjavo klubo dalininkas Algirdas Kazlauskas.

Po varžybų sportininkai vaišinosi paruoštomis vaišėmis. Renginio metu ne tik klubo sportininkai, bet visi miesto vaikai galėjo nemokamai pasišokinėti ant batutų, tad klubo sezonas uždarytas išties linksmai.
Klubas visiems, prisidėjusiems prie renginio organizavimo, dėkoja už pagalbą.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.