Sezoną uždarė varžybomis Šilalėje

Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro sportininkai iš varžybų Šilalėje grįžo ne tuščiomis – parvežė aštuonis skirtingos prabos medalius. JKSC nuotr.

Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro (JKSC) jaunieji plaukikai sezoną uždarė Šilalėje surengtomis plaukimo varžybomis ir namo grįžo su medaliais.

Varžybose taip pat dalyvavo atstovai iš Šiaulių, Mažeikių, Tauragės, žinoma, ir Šilalės. Tarp Šakių JKSC sportininkų geriausiai sekėsi Jonui Viliūšiui. Jis iškovojo dvi pirmas vietas – tiek 50 m plaukdamas nugara, tiek tokį patį atstumą plaukdamas laisvu stiliumi. Adomas Mockus tiek plaukdamas nugara, tiek laisvu stiliumi iškovojo antrąsias vietas. Jokūbas Martinaitis plaukdamas laisvu stiliumi užėmė antrą vietą, nugara – trečią. Vasarė Balašaitytė plaukdama nugara užėmė antrą vietą, o laisvu stiliumi – trečią.

Pasak trenerio Aurelijaus Marčiulionio, džiugina ne tik auklėtinių pergalės Šilalėje, bet ir visas sezonas – iš viso JKSC plaukikai dalyvavo šešeriose varžybose.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.