Iš štangos spaudimo čempionato – su prizinėmis vietomis

„Fortūnos“ moterų bei veteranių komandos čempionate iškovojo antras komandines vietas, prizines vietas jos pelnė ir atskirose kategorijose. „Fortūnos“ nuotr.

Druskininkuose savaitgalį vykusiame Lietuvos klasikinio štangos spaudimo čempionate dalyvavo bei medaliais pasipuošė ir būrys sporto klubo „Fortūna“ sportininkų.

Vidmantas Baublys (svorio kategorija 66 kg) užėmė dvi pirmas vietas atviroje ir veteranų M2 amžiaus grupėse bei pagerino Lietuvos veteranų štangos spaudimo rekordą – 112,5 kg.

Jaunių kategorijoje visi dalyvavę sportininkai iškovojo antrąsias vietas: Viltė Bakšinskaitė (svorio kategorija 52 kg) iškėlė 42,5 kg sveriančią štangą, Mantas Būdvytis (svorio kategorija 53 kg) – 47,5 kg, o Kajus Bogovičius (svorio kategorija iki 105 kg) iškėlė 132,5 kg.

Jaunimo kategorijoje dalyvavęs Lukas Plaušinaitis (svorio kategorija 74 kg) taip pat užėmė antrą vietą, jo rezultatas 85 kg.

fortuna stanga druskininkai2

Atviroje amžiaus grupėje Oksana Rimkienė (svorio kategorija 57 kg) iškėlė 45 kg, Ilonos Kairaitytės (svorio kategorija 76 kg) rezultatas 76 kg, abi sportininkės užėmė trečias vietas. Giedrės Vidžiūnienės (svorio kategorija 76 kg) rezultatas 57,5 kg ir ketvirta vieta. Šioje kategorijoje jėgas išbandė ir V. Bakšinskaitė, ji iškovojo trečią vietą.

„Fortūnos“ moterų komanda čempionate iškovojo antrą komandinę vietą.

Veteranų amžiaus grupėje M1 O. Rimkienė užėmė antrą vietą, I. Kairaitytė – trečią, o veteranių moterų komanda taip pat antra.

Sportininkus varžyboms parengė treneris Rimantas Simokaitis.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.