Iš Baltijos veteranų čempionato grįžo ne tuščiomis

Du iš šešių medalių į Šakius parvežė Aldona Pikčilingienė (trečia iš dešinės), pirmąsias vietas iškovojusi mišriuose ir moterų dvejetuose. Šakių KiSK nuotr.

Praėjusį šeštadienį Prienuose vyko Baltijos veteranų badmintono čempionatas, kuriame tarp 164 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos jėgas išbandė ir Šakių kultūros ir sporto klubo (KiSK) sportininkai.

Dalyviai varžėsi amžiaus grupėse nuo 35+ iki 70+ vienetų, dvejetų ir mišrių dvejetų kategorijose.

Čempionate dalyvavo šeši Šakių KiSK nariai ir namo parsivežė šešis medalius!

Aldona Pikčilingienė mišriuose dvejetuose bei moterų dvejetuose 60+ kategorijoje iškovojo pirmąsias vietas.

Egidijus Peleckis mišriuose dvejetuose 55+ amžiaus kategorijoje užėmė trečią vietą. Asta Rėčkuvienė pirmąsias vietas iškovojo moterų vienetuose ir moterų dvejetuose amžiaus kategorijoje 40+, o Inga Bankauskienė mišriuose dvejetuose amžiaus kategorijoje 35+ buvo antra.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.