Trikovės čempionate rezultatus demonstravo šakiečiai sportininkai

Čempionate Jaunimo amžiaus grupėje merginos iškovojo trečią komandinę vietą, o jų rezultatais džiaugėsi ir treneris Rimantas Simokaitis. Asmeninio archyvo nuotr.

Druskininkuose vykusiame Lietuvos jaunių ir jaunimo klasikinės jėgos trikovės čempionate pergales skynė ir Šakių sporto klubo „Fortūna“ sportininkai.

Pirmą varžybų dieną startavo merginos. Jaunimo grupėje, svorio kategorijoje iki 69 kg, startavo Kotryna Naujokaitė, kuri ne tik iškovojo trečią vietą, bet ir įvykdė meistro sportinį normatyvą. Kotrynos rezultatai: pritūpimas – 122,5 kg, štangos spaudimas – 67,5 kg, atkėlimas – 155 kg, suma – 345 kg.

Toje pačioje amžiaus grupėje sėkmingai startavo ir Viltė Bakšinskaitė, kuri taip pat iškovojo trečią vietą svorio kategorijoje iki 57 kg. Viltės rezultatai: pritūpimas – 72,5 kg, spaudimas – 47,5 kg, atkėlimas – 97,5 kg, suma – 217,5 kg.

Jaunių amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 52 kg, trečia liko Dovilė Bakšinskaitė. Jos rezultatai: pritūpimas – 65 kg, spaudimas – 35 kg, trauka – 90 kg, suma – 190 kg. Merginos Jaunimo amžiaus grupėje iškovojo trečią komandinę vietą.

Antrą varžybų dieną čempionate startavo vaikinai. Sėkmingiausiai Jaunimo amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 120 kg, pasirodė ir antrą vietą užėmė Kajus Bogovičius. Jo rezultatai: pritūpimas – 245 kg, štangos spaudimas – 165 kg, atkėlimas – 230 kg, suma – 640 kg.

Dar keturi klubo sportininkai – Dovydas Janušauskas, Mantas Būdvytis, Augustas Rainys ir Mantas Bacevičius – šį kartą liko už prizininkų ribos, užėmė ketvirtąsias vietas. Tiesa, M. Būdvytis ir A. Rainys štangos spaudimo veiksme užėmė trečiąsias vietas ir iškovojo mažuosius bronzos medalius.

Sportininkų treneris Rimantas Simokaitis.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar tikite naująja Vyriausybe?

klausimelis 06 02Zigmas iš Plokščių:

Pirmiausia, manau, kad nereikėtų iškart pulti – jie dar net nepradėjo dirbti. Leiskime Vyriausybei padirbėti, na, bent šimtą simbolinių dienų, o tik tada vertinkime.  Naujoje Vyriausybėje matau daug naujų, jaunų, nematytų veidų, pavyzdžiui, kad ir finansų ar aplinkos apsaugos ministrai… Visai kelia pasitikėjimą.  Todėl liekuosi prie nuomonės, kad kritikuoti visus iš anksto nėra teisinga.  Tačiau žvelgiant  bendrai, ta dažna Vyriausybių kaita nieko gero...  

klausimelis 06 02 2

Povilas iš Šakių:

Nors politika domiuosi ne itin aktyviai, ypač dabar, vasarą, apie pasikeitusią Vyriausybę girdėti teko. Tik dar nepasigilinau, kas ir kurios ministerijos ministrais tapo. Manau, kad kiekvienas naujas žmogus turi apsiprasti, perprasti savo kuruojamą sritį ir tik padirbėjus bus galima objektyviais spręsti apie jų kompetencijas, pasiektus rezultatus. Tačiau nuolatinė kaita, skubotumas ir spaudimai nieko gero neduoda.

europos pulsas350px

 
nuoma350px 
 
 BY GPM 350px
 
pasisupkiva drauge 350px
 
sms
tu esi 350px

lt72 3
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.