„Zanavykas“ sezoną pradėjo triuškinančiu rezultatu

zanavykas4Spalio 21 dieną, ketvirtadienį, Šakių rajono jaunimo kūrybos ir sporto centre startavo Regionų krepšinio lygos (RKL) šeštasis sezonas. Triuškinančiu rezultatu pirmąją pergalę iškovojo „Zanavyko“ komanda.

Nuotr. Rezultatyviausiai rungtynių metu žaidė „Zanavyko“ krepšininkas T. Butkus.

Pirmasis RKL susitikimas įvyko tarp Šakių „Zanavyko“ ir Kauno „Radijas Tau“ komandų. Rungtynes rezultatu 100:72 laimėjo „Zanavyko“ komandos krepšininkai. Nors antrojo kėlinio metu kauniečiai keletu taškų ir buvo išsiveržę į priekį, tačiau šakiečiai greitai išlygino rezultatą ir nepaliko šansų kauniečiams laimėti.

Rezultatyviausiai „Zanavyke“ žaidė T. Butkus, į priešininkų krepšį įmetęs 23 taškus, 19 pridėjo M. Riauka, R. Ostreika surinko15 taškų ir 10 kartų atkovojo kamuolį.
 
Būtent su šia komanda šakiečiai prieš pusantros savaitės žaidė Kaune ir taip pat prieš juos laimėjo, tad ir dabar, pasak komandos vadovo Vyto Stroko, tikėjosi gero rezultato. Jis teigė, kad vidinis nusiteikimas labai svarbu, tad šį kartą tai suvaidino nemenką vaidmenį.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.