„Zanavykas“ suklupo išvykose

Praėjusį penktadienį ir šeštadienį Šakių klubas „Zanavykas“ išvykose susitiko su Marijampolės „Mantinga – Juodeliai“ ir Kauno „KM Tornado“ komandomis ir buvo priverstas pajusti  pralaimėjimo kartėlį.

Klubo „Zanavykas“ direktorius Vytas Strokas dar praėjusią savaitę negailėjo kritikos savo krepšininkams ir sakė, kad jeigu nepagerės jų žaidimas, neatsiras motyvacija ir ryžtas nugalėti, gali atsitikti taip, jog teks susitaikyti su pralaimėjimu. Taip ir atsitiko susirungus su stripresnėmis komandomis.

Marijampolėje praėjusį penktadienį „Zanavykas“ 90:84 pralošė „Mantinga – Juodeliai“ komandai. Rungtynių metu šakiečiams daugiausiai taškų pelnė M. Riauka (21 tšk.), M. Karpičius (19 tšk.), T. Butkus (16 tšk.), tačiau to neužteko, kad „Zanavykas“ laimėtų.

Šeštadienį vykusios rungtynės baigėsi apgailėtinu vieno taško skirtumu. Rezultatu 72:73 prieš šakiečius laimėjo kauniečių „KM Tornado“ komanda. Ir šių rungtynių metu daugiausiai taškų pelnė tie patys krepšininkai: M. Karpičius (18 tšk.), M. Riauka (15 tšk.), Š. Zablockis (12 tšk.). Be to, rungtynių su marijampoliečiais metu pagrindinis žaidėjas R. Ostreika patyrė kojos traumą, tad su kauniečiais jis nežaidė ir, kaip teigė V. Strokas, jo tikrai trūko. „Nepasakyčiau, kad kažką įspūdingo parodė marijampoliečiai ar kauniečiai, bet ir mes buvome varge varge...“, - teigė klubo direktorius.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.