„Lukšių“ komanda – A lygos lyderiai

krepsinisPo dviejų savaičių pertraukos, praėjusį savaitgalį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre vėl vyko rajono krepšinio čempionato susitikimai. Iš viso buvo sužaistos net šešerios B lygos ir dvejos A lygos varžybos.

Nuotr. „Lukšių“ komanda (su kamuoliu) šiame čempionate kol kas žaidžia be pralaimėjimų.

A lygoje savaitgalį buvo sužaistos dvejos rungtynės. Šakių „Sakalai“ rezultatu 85:99 vėl pralaimėjo Veršių „Laisvei“. Prie komandos pergalės daugiausiai prisidėjo V. Bunikis (20 tšk.) ir A. Strelčiūnas (28 tšk.).

Lyderiaujanti Kudirkos Naumiesčio „Valjona“ savaitgalį patyrė pirmąjį pralaimėjimą šiame čempionate. Susitikimas su „Lukšių“ komanda rezultatu 70:94 baigėsi lukšiečių pergale. Komandai daugiausiai taškų pelnė Ž. Kuklierius (25 tšk. 2 tritaškiai) ir V. Jurkšaitis (17 tšk.).

B lygoje buvo sužaistos net šešerios rungtynės. Bene rezultatyviausiai savaitgalį žaidė „Lukšių gimnazija“, kuri rezultatu 114:86 įveikė Kidulių „Brig“. Lukšiečiams daugiausiai taškų pelnė L. Linertas (29 tšk.) ir T. Bukšnys (26 tšk.).

„Lekėčių“ ir Šakių „Splito“ susitikimas rezultatu 67:77 baigėsi „Splito“ naudai, kurie šiame čempionate nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Šakiečių komandoje rezultatyviausiai žaidė V. Grimalauskas (12 tšk.) ir R. Venskūnas (10 tšk.).
 
Veršių „Reindžeriai“ rezultatu 79:103 pralaimėjo Šakių „Vožtuvams“, kurie bent jau kol kas, kaip ir „Splitas“, žaidžia be pralaimėjimų. Labiausiai prie komandos pergalės prisidėjo J. Stanaitis (28 tšk., 3 tritaškiai), A. Švelnys (21 tšk., 2 tritaškiai).

Šakių „A  komanda“ savaitgalį susitiko su Veršių „Reindžeriais“ ir rezultatu 64:72 pralošė veršiškiams. „Reindžeriams“ daugiausiai taškų pelnė A. Snudaitis (17 tšk.) ir S. Krinickas (19 tšk.).

Kidulių „Brig“ ir Šakių „Gudrės“ susitikimas rezultatu 81:62 baigėsi kiduliečių pergale. „Brig“ į savo sąskaitą šiame čempionate pagaliau įsirašė pirmąją pergalę. Rezultatyviausiai laimėtojų komandoje žaidė E. Bybartas (21 tšk., 2 dvitaškiai), M. Matūza (24 tšk., 2 dvitaškiai).

Šakių „Veteranas“, savo sąskaitoje dar neturintis nė vienos pergalės, rezultatu 66:80 pralaimėjo „Lukšių gimnazijai“. Lukšiečiams, kaip ir ankstesnėse rungtynėse, daugiausiai taškų pelnė L. Linartas (21 tšk.), T. Bukšnys (18 tšk., 4 tritaškiai).

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.