„Zanavyką“ namuose lydėjo sėkmė

Praėjusią savaitę Šakių krepšinio klubas „Zanavykas“ namuose sėkmingai sužaidė dvejas Regiono krepšinio lygos rungtynes.

Praėjusį ketvirtadienį „Zanavykas“ triuškinančiu rezultatu 110:56 įveikė Jonavos „SK-Triobet 2“, o kitą dieną, žaisdamas su Prienų „KKSC Rūdupio“ komanda, tik paskutinėmis akimirkomis, rezultatu 72:70 iškovojo pergalę. Tad ir šį kartą pasitvirtino, jog namų sienos krepšininkams padėjo – jie nei karto nepralaimėjo žaisdami savoje aikštelėje.

Rungtynėse su jonaviškiais daugiausiai taškų „Zanavykui“ pelnė M. Riauka (27 tšk.), E. Žukas (15 tšk.). Susitikimo su Prienų komanda metu prie komandos pergalės daugiausiai prisidėjo taip pat M. Riauka (18 tšk.), M. Karpičius (14 tšk.) ir T. Butkus (13 tšk.).

Po šių susitikimų Šakių „Zanavykas“, turėdamas devynias pergales ir tris pralaimėjimus, bendroje Suvalkijos regiono turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą. Pirmoji, nė karto šiame čempionate nepatyrusi pralaimėjimo, yra Marijampolės „Mantinga-Juodeliai“ komanda.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.