„Zanavyką“ namuose lydėjo sėkmė

Praėjusią savaitę Šakių krepšinio klubas „Zanavykas“ namuose sėkmingai sužaidė dvejas Regiono krepšinio lygos rungtynes.

Praėjusį ketvirtadienį „Zanavykas“ triuškinančiu rezultatu 110:56 įveikė Jonavos „SK-Triobet 2“, o kitą dieną, žaisdamas su Prienų „KKSC Rūdupio“ komanda, tik paskutinėmis akimirkomis, rezultatu 72:70 iškovojo pergalę. Tad ir šį kartą pasitvirtino, jog namų sienos krepšininkams padėjo – jie nei karto nepralaimėjo žaisdami savoje aikštelėje.

Rungtynėse su jonaviškiais daugiausiai taškų „Zanavykui“ pelnė M. Riauka (27 tšk.), E. Žukas (15 tšk.). Susitikimo su Prienų komanda metu prie komandos pergalės daugiausiai prisidėjo taip pat M. Riauka (18 tšk.), M. Karpičius (14 tšk.) ir T. Butkus (13 tšk.).

Po šių susitikimų Šakių „Zanavykas“, turėdamas devynias pergales ir tris pralaimėjimus, bendroje Suvalkijos regiono turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą. Pirmoji, nė karto šiame čempionate nepatyrusi pralaimėjimo, yra Marijampolės „Mantinga-Juodeliai“ komanda.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.