„Zanavyką“ namuose lydėjo sėkmė

Praėjusią savaitę Šakių krepšinio klubas „Zanavykas“ namuose sėkmingai sužaidė dvejas Regiono krepšinio lygos rungtynes.

Praėjusį ketvirtadienį „Zanavykas“ triuškinančiu rezultatu 110:56 įveikė Jonavos „SK-Triobet 2“, o kitą dieną, žaisdamas su Prienų „KKSC Rūdupio“ komanda, tik paskutinėmis akimirkomis, rezultatu 72:70 iškovojo pergalę. Tad ir šį kartą pasitvirtino, jog namų sienos krepšininkams padėjo – jie nei karto nepralaimėjo žaisdami savoje aikštelėje.

Rungtynėse su jonaviškiais daugiausiai taškų „Zanavykui“ pelnė M. Riauka (27 tšk.), E. Žukas (15 tšk.). Susitikimo su Prienų komanda metu prie komandos pergalės daugiausiai prisidėjo taip pat M. Riauka (18 tšk.), M. Karpičius (14 tšk.) ir T. Butkus (13 tšk.).

Po šių susitikimų Šakių „Zanavykas“, turėdamas devynias pergales ir tris pralaimėjimus, bendroje Suvalkijos regiono turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą. Pirmoji, nė karto šiame čempionate nepatyrusi pralaimėjimo, yra Marijampolės „Mantinga-Juodeliai“ komanda.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.