Sportininkai varžėsi jėgos dvikovės varžybose

stangistaiGruodžio 11dieną, šeštadienį, sporto klube „Fortūna“ vyko jėgos dvikovės varžybos. Sportininkai varžėsi dviejose rungtyse - štangos spaudime gulomis ir pritūpimuose su štanga.

Nuotr. Klube „Fortūna“ vykusiose jėgos dvikovės varžybose sportininkai varžėsi dviejose rungtyse.


Jaunių iki 18 metų grupėje pirmąją vietą užėmė Mindaugas Sutkaitis, išspaudęs 140 kg štangą ir pritūpęs su 155 kg štanga. Jaunimo iki 21metų grupėje nugalėtoju tapo Vilmantas Kutka. Jis išspaudė 155 kg - tai didžiausias šių varžybų metu išspaustas svoris. Sportininkas pritūpė su 180 kg štanga. Suaugusiųjų grupės nugalėtoju tapo Laimonas Rudokas. Sportininkas išspaudė gulomis 147 kg, pritūpė su 155 kg. Šių varžybų metu su didžiausiu svoriu – 190 kg pritūpė Vytautas Butkus. Jėgos dvikovė nėra naujas dalykas mūsų rajone. Jau prieš dešimtmetį rajone buvo organizuojamos panašios varžybos. Tiesa, tada būdavo dar viena rungtis - štangos traukimas nuo grindų. Tuo metu geriausių rezultatų pasiekdavo gelgaudiškietis Saulius Jurkšaitis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.