Pagerbti geriausi rajono sportininkai

sportoGruodžio 17 dieną Šakių „Varpo“ vidurinėje mokykloje tradiciškai vyko 2010 metų geriausių rajono sportininkų pagerbimo šventė, kurios metu buvo išdalyta daugiau nei 130 įvairiausių apdovanojimų.  
 
Nuotr. Tarp apdovanotųjų – geriausias klubo „Audra“ sportininkas P. Markevičius. Jam buvo įteiktas ir klubo apdovanojimas asmeninės šventės proga. 
 
Švietimo ir sporto skyriaus specialistas Juozas Jonuška, sveikinęs susirinkusiuosius, džiaugėsi gana aktyviu rajono sportiniu gyvenimu bei puikiais sportininkų pasiekimais. Jų šiais metais tikrai netrūko – tiek rajoniniu, tiek respublikiniu lygiu.

Visų apdovanotųjų, kurių buvo daugiau nei 100, neišvardinsime. Apdovanojimai prasidėjo nuo pačių jauniausių sportininkų. Buvo apdovanoti ir kaimo, ir miesto mokyklų geriausi bei aktyviausi, aukščiausių rezultatų pasiekę sportininkai. Taip pat nepamiršti ir jų treneriai. Apdovanojimai bei Padėkos raštai buvo įteikti ir sporto rėmėjams, pagalbininkams, dar lig šiol sportuojantiems rajono sporto veteranams. Renginio metu pagerbti asmenines šventes šventę įvairių sporto įstaigų vadovai.

Susirinkusiuosius linksmino Girėnų kaimo kapela, vadovaujama Antano Sperausko.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.