„Zanavykas“ smuko į penktąją vietą

krepsinio_kamuolysPraėjusį savaitgalį Šakių krepšinio klubas „Zanavykas“ abejas rungtynes žaidė namuose. Vienas varžybas krepšininkai laimėjo triuškinančiu rezultatu, kitas pralošė aštuonių taškų skirtumu ir bendroje turnyrinėje lentelėje nukrito į penktąją vietą. Tai buvo paskutinieji susitikimai šiais metais.

Gruodžio 17 dieną šakiečiai susitiko su Kauno „Žalgiris-Sabonio m-kla“ krepšininkais ir rezultatu 119:60 išplėšė pergalę. Visų rungtynių metu „Zanavyko“ krepšininkai demonstravo savo pranašumą ir nei viename kėlinyje neleido priešininkams išsiveržti į priekį. Daugiausiai taškų komandai pelnė E. Žukas (23 tšk.), M. Karpičius (20 tšk., 4 tritaškiai), M. Riauka (17 tšk.), P. Liepinaitis (11 tšk.).

Gruodžio 18 dieną „Zanavykas“ taip pat namuose žaidė su Marijampolės „Mantinga – Juodeliai“ komanda ir rezultatu 70:78 pralaimėjo marijampoliečiams. Nors pirmuosius du kėlinius šakiečiai sugebėjo laimėti, to neužteko, kad rungtynių pabaigoje krepšininkai patirtų pergalės skonį. Rezultatyviausiai varžybų metu žaidė M. Riauka (18 tšk.), Š. Zablockis (17 tšk., 2 tritaškiai), T. Butkus (15 tšk., 2 tritaškiai).
 
Po savaitgalį patirto pralaimėjimo Šakių klubas „Zanavykas“ bendroje Suvalkijos regiono turnyrinėje lentelėje nukrito į penktąją vietą. Ankstesnį savaitgalį jis smuko iš antrosios į ketvirtąją vietą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.