Šakiečiai Lietuvos dziudo pirmenybėse – tarp prizininkų

grigyteSausio 28-29 dienomis Kaune vyko Lietuvos jaunių ir jaunučių dziudo pirmenybės, kuriose dalyvavo stipriausi Lietuvos sportininkai, iškovoję prizines vietas savo miestuose ar rajonuose ir pasiekę atitinkamą meistriškumo laipsnį.

Nuotr. Geriausiai sekėsi S. Grigytei, užėmusiai trečiąją vietą.

Šakių JKSC ir Šakių dziudo sporto klubo „Audra“ komandą sudarė: Solveiga Grigytė, Giedrius Kriaučiūnas, Aurimas Juknaitis, Rokas Čikanavičius, Marijonas Dubickas, Ernestas Musvydas, Saulius Švilpa, Irmantas Kutkaitis, Karolis Stulgaitis, Arnas Rindzevičius.

Geriausiai sekėsi Solveigai Grigytei (iki 57 kg), kuri užėmė trečiąją vietą ir Ernestui Musvydui (iki 66 kg), užėmusiam penktąją vietą. Kiti sportininkai pasirodė gerai, laimėjo po keletą kovų ir pateko į geriausiųjų  dešimtukus.

Sportininkus treniruoja Šakių JKSC treneris metodininkas, Šakių dziudo sporto klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas ir Šakių dziudo sporto klubo „Audra“ viceprezidentas – treneris Ričardas Musvydas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.